Hanna Śleszyńska ma dwóch dorosłych synów. Tworzą rodzinę "mocno patchworkową"

Hanna Śleszyńska pokazała na Instagramie zdjęcia dorosłych synów i opatrzyła je opisem, w którym stwierdza, że jej rodzina jest "mocno patchworkowa". Co to oznacza?

Hanna Śleszyńska pokazała, jak wyrośli jej synowie. Jeden jest już żonaty. Na Instagramie Śleszyńskiej widać zdjęcia z uroczystości.

Moi wspaniali synowie.(...). Kuba i Mikołaj. Mikołaj ma cudowną żonę Olę, więc zyskałam też córeczkę. Moje kochane dzieciaki. Jestem z nas dumna, że tworzymy super rodzinę, która choć mocno patchworkowa, zawsze się wspiera i trzyma razem

- napisała Śleszyńska. 

 

Rodzina patchworkowa - co to znaczy

Rodziny patchworkowe to rodziny, w których są członkowie innych rodzin, które się rozpadły (np. dzieci z rozwiedzionego małżeństwa i ich rodzice), nowi partnerzy rodziców, teściowie. W psychologii takie rodziny określa się także rodzinami zrekonstruowanymi, takimi, w których co najmniej jedno dziecko nie jest dzieckiem wychowującej go pary.

Hanna Śleszyńska ma rodzinę patchworkową. Mikołaj jest synem aktorki i jej byłego męża, Wojciecha Magnuskiego. Z kolei Jakub to owoc miłości Hanny i Piotra Gąsowskiego (para rozstała się kilkanaście lat temu). Gąsowski po rozstaniu z Hanną podkreślał, że z aktorką nadal w pewnym sensie tworzy rodzinę. "Chociaż nie jesteśmy razem od dawna, wciąż bardzo się lubimy i darzymy szacunkiem. Życie zawodowe pięknie przeplata się z życiem prywatnym - mówił w rozmowie z „Twoim imperium”. Piotr związał się w 2005 roku z tancerką Anną Głogowską, a w 2007 roku urodziła mu się córeczka Julia. Mimo to, nadal ma dobre relacje z Hanną Śleszyńską. 

 
Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności
Więcej o: