Skrajnie głupi i okrutny filmik "zabawnych" mam na TikToku

Pewna mama nagrała kontrowersyjny film ze swoim dzieckiem w roli głównej, który wstawiła na TikToka. Ludzie: "To obrzydliwe - biedne dziecko. Powinieneś zostać zgłoszony do służb społecznych".

Głupi żart mam na tik toku

Wideo pokazuje dwie kobiety tańczące do piosenki Robbiego Doherty & Keeesa "Pour The Milk" w ogrodzie. W pewnym momencie, gdy w utworze padają słowa "pour the milk" (wylej mleko), jedna z kobiet wylewa nagle zawartość kubka na głowę przestraszonego dziecka. Zdezorientowane niemowlę zostaje pokryte płynem. Przestraszone małe dziecko miało w oczach łzy. Po całym zdarzeniu odwróciło się i zaczęło iść w drugą stronę. Okrutne podejście matki wywołało wściekłość widzów, którzy domagali się, by dorośli zostali "zgłoszeni" za nieodpowiednią treść nagrania.

Reakcja widzów na nagranie z dzieckiem

Film udostępniony na Facebooku został wyświetlony ponad 746 000 razy. Klip opublikowany na Twitterze był oglądany ponad 75 000 razy. Nagranie nie spotkało się jednak z pozytywnym odbiorem internautów, na jaki zapewne liczyła jego autorka. Jeden z użytkowników napisał:

To obrzydliwe - biedne dziecko. Powinieneś zostać zgłoszony do służb społecznych.

Inny napisał: "To smutne, że tak traktujesz swoje dziecko. Czy polubienia były tego warte?". Nie brakło jednak też głosów broniących kobiety. Niektórzy użytkownicy TikToka i Twittera zwracali uwagę, że to "tylko mleko, a nie wrząca woda". Nagranie na portalu po paru dniach zostało usunięte z serwisu.

Więcej o: