Julia Kamińska planuje dziecko? Odpowiedziała zaskakująco szczerze

Aktorka Julia Kamińska odpowiedziała na pytanie, czy w najbliższej przyszłości chce urodzić dziecko. "Jeny! Ludzie! To jest nasza decyzja. Nie mam, nie cioci, nie babć, nie tatusiów".

Julia Kamińska z partnerem

Julia Kamińska to polska aktorka znana przede wszystkim z serialu "BrzydUla". Dzięki produkcji zdobyła rozpoznawalność, miliony fanów. Wygrała również "Taniec z gwiazdami". Aktorka jest szczęśliwie zakochana, a jej partnerem jest scenarzysta Piotr Jasek. Poznali się oni na planie "Brzyduli". Piotr ma 52 lata, natomiast Julia 31, pomimo tej różnicy wieku para wygląda na bardzo szczęśliwą i zakochaną. Aktorka mało mówi o swoim życiu prywatnym. Niedawno w rozmowie z portalem Plejada odpowiedziała na pytanie, czy w najbliższej przyszłości chce urodzić dziecko. Julia przyznała, że nie czuje presji, by zostać mamą

Czy Julia Kamińska chce mieć dziecko?

Niedługo na TVN powróci serial "BrzydUla". Fani zaciekawieni są, czy w serialu zostanie mamą i jak będzie wyglądała tym razem jej rola. W rozmowie z Plejadą aktorka opowiedziała o swojej postaci:

Nic nie mogę zdradzić, ale przyjdzie ten moment. Nie wiem, czy to wyjdzie ode mnie, czy z jakiegoś oficjalnego profilu TVN-u, a może będzie zaraz oficjalny profil "BrzydUli 2" na Facebooku czy Instagramie i wtedy tam będą wszystkie oficjalne informacje.

Kontynuując temat ciąży została również zapytana, czy sama planuje dziecko. Przy rozmowie była również mama Juli. Dziennikarz zapytał: "Twoja mama chce być babcią"?  Julia odpowiedziała:

Mama mówi, że niekoniecznie

Powiedziała, że na szczęście nie czuje presji od strony rodziców, że musi szybko zajść w ciążę. Pochwaliła się, że ma to szczęście, że jej rodzice nie dopytują o to kiedy na świecie pojawi się ich wnuk:

Nie ma presji, oni są cudowni. Mam postępowych rodziców i czasami słucham ze współczuciem moich koleżanek, które muszą wysłuchiwać pytań o dzieci. Jeny! Ludzie! To jest nasza decyzja. Nie mam, nie cioci, nie babć, nie tatusiów

- dodała. 

Zobacz wideo Julia Kamińska zapowiada kontynuację "BrzydUli": Piszemy scenariusze
Więcej o: