Izabela Janachowska doradza Małgorzacie Rozenek stylizację dla dziecka: Gosi przydała się moja rada

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w czerwcu zostaną rodzicami. Pokazali już, jak wygląda pokój dziecka i w jakiej kołysce synek pary będzie spał. Małgorzata Rozenek nie pokazała jeszcze wyprawki dla dziecka, m.in. ubranek dla niemowlęcia. Tutaj z pomocą przyszła Izabela Janachowska.

Małgorzata Rozenek - poród zbliża się wielkimi krokami

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Od czasu, kiedy dumny przyszły tata ogłosił radosną nowinę nie ma tygodnia, żeby w mediach nie pojawiały się newsy o ciąży Małgorzaty Rozenek. Para chętnie dzieliła się informacjami o ciąży - zdradziła, że spodziewają się syna, podali nawet imię - Gustaw, ale potem powiedzieli, że jeszcze nad imieniem się zastanawiają. Zdradzili, że dziecko urodzi się przez cesarskie cięcie, jak dwaj synowie Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek do szpitala zabierze stylizację polecaną przez Izabelę Janachowską?

Małgorzata Rozenek na Instagramie pokazuje, jak wyglądają przygotowania do powitania synka. Pokazała pięknie urządzony pokój, w kolorach szaro-białym. Wrzuciła także zdjęcia, na których Radosław Majdan składa kołyskę dla dziecka. Gwiazda nie dzieliła się jeszcze garderobą dziecka. W tym temacie wypowiedziała się natomiast Izabela Janachowska. Koleżanka z pracy Małgorzaty (obie mają swoje programy w TVN style) ma rocznego synka, Christophera Alexandra. Jest ekspertką od ślubów, ale jak widać poniżej interesuje się też modą i stylizacjami. Syn Izabeli nosi ubrania od najlepszych projektantów, co widać na zdjęciach na Instagramie. W "Fakcie" Izabela Janachowska powiedziała:

Poleciłam Gosi polską firmę z ubrankami dla dzieci, których jakość bardzo sobie cenię, bo wspaniale sprawdziły sobie u mojego Chriska. Gosi przydała się moja rada, bo akurat szukała ubranek, które zabierze ze sobą do szpitala

Dodała: "Prawdopodobnie to w śpioszki z mojego polecania ubierze swojego dzidziusia, gdy się urodzi". Myślicie, że Małgorzata Rozenek wykorzysta radę Izabeli Janachowskiej?

 
Zobacz wideo
Więcej o: