Marina Łuczenko pokazała samochód Liama. Fani zawiedzeni marką: Powienien mieć co najmniej mercedesa

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny kupili Liamowi z okazji Dnia Dziecka mały samochodzik. Fanki skomentowały prezent: "Też chcę taką furę".

Marina Łuczenko z dzieckiem

Piosenkarka Marina Łuczenko-Szczęsna i piłkarz Wojciech Szczęsny dwa lata temu po raz pierwszy zostali rodzicami. 30 czerwca 2018 roku na świat przyszedł ich syn - Liam. Marina na swój Instagram dodaje wiele zdjęć z synem, niestety nigdy nie pokazuje jego twarzy. W Dzień Dziecka Marina na swój Instagram wstawiła zdjęcie z synkiem. Fotografia zrobiona została w pokoju Liama. Chłopiec siedzi na swoim samochodziku. Piosenkarka napisała:

Dużo miłości dla wszystkich dzieci tego świata. Wszyscy nimi jesteśmy. Bądźcie zdrowi i bezpieczni. Ściskam Was z moim małym cudem

Marina i dzieckoMarina i dziecko Marina - Instagram

Fanki pod zdjęciem zadawały liczne komentarze. Pytały, ile ma wzrostu, na co odpowiedziała, że ma 89 cm. Fanki zwróciły również uwagę na śliczny pokoik i stylowe dodatki. Ubolewały też, że nie mogą zobaczyć małego w całej okazałości. Jedna z kobiet napisała: Szkoda, że nie możemy zobaczyć Marinko twojego malca. Wszystkiego dobrego". Jedna z osób zapytała: "Dlaczego Liam ma fiata? Na Dzień Dziecka powinien dostać co najmniej Mesia?". Marina odpowiedziała, że na pierwsze urodziny dostał G Wagon, a Fiat 500 to pierwsza "furka" Mariny. Samochodzik dziecka wzbudził duże zainteresowanie. Obserwatorki pod zdjęciem pisały

"Kocham Fiata 500, nawet jestem szczęśliwą posiadaczką",

"Też chcę taką furę".

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaczęli spotykać się w 2013 roku.  Piłkarz w mediach społecznościowych umieścił zdjęcie kobiety siedzącej tyłem do obiektywu i ubranej w koszulkę z jego nazwiskiem, pod którym napisał: "Moja nowa największa pasja ubrana w moją odwieczną pasję." Parę dni później pojawił się na Festiwalu Opener z piosenkarką. Po dwóch latach związku Wojtek poprosił Marinę o rękę. Rok później os był się ślub.

Zobacz wideo Marina nagrała Liama, jak wypowiada swoje nazwisko
Więcej o:
Copyright © Agora SA