Maja Hyży zdradziła płeć dziecka. "Imię wstępnie już wybraliśmy"

Maja Hyży w Dzień Dziecka na swoim Instagramie zdradziła płeć dziecka. Szczęśliwa mama wyznała, że imię dla dziecka jest wstępnie wybrane.

Maja Hyży zdradziła płeć dziecka

Maja Hyży to wokalistka i była żona  polskiego piosenkarza Grzegoża Hyży. Wraz z byłym mężem mają dwóch synów Wiktora i Alexandra. Aktualnie Maja spodziewa się trzeciego dziecka ze swoim obecnym partnerem Mateuszem Wesołowskim. Maja od początku ciąży wstawiała wiele zdjęć i relacji na swój Instagram, natomiast nie chciała wcześniej zdradzi płci dziecka. Co się zmieniło? W Dzień Dziecka opublikowała zdjęcie, na którym widać, dłonie pary, która trzyma różowego misia. Pod fotografią napisała post:

It's a GIRL. Moja wymarzona, wyczekana dziewczynka.

Gwiazda "X-Factora" w rozmowie z "Galą" powiedziała że są już pewne plany co do imienia dla dziecka. Wyznała:

Imię wstępnie już wybraliśmy. Nawet nasze dzieci zaangażowały się w pomoc w jego wyborze, ale z tego względu, że cały czas prowadzimy jakieś drobne negocjacje, więc wolałabym nie deklarować jakie to imię.
 

Ciąża Mai Hyży

Fani po zobaczeniu zdjęcia i dowiedzeniu się płci dziecka składali gratulacji parze Życzyli zdrowia i pisali, że dziewczynka będzie "idealnym dopełnieniem chłopców". Pod postem pisali również:

"Gratulacje! Kiedyś ktoś mi powiedział że dziewczynka to najpiękniejsza nagroda dla kobiety, zgadzam się z tym bo mam dwa takie cudne skarby. Wszystkiego dobrego i zdrówka przede wszystkim",

"Tak obstawiałam, że to dziewczynka i że dziś się dowiemy. Gratulacje",

"Samych zdrowych, szczęśliwych dni dla Was, Maju",

"Gratulacje! Super bo masz już masz chłopców w domu, to mała odmiana. Szczęśliwego rozwiązania".

Więcej o: