Ciężarna Aleksandra Żebrowska w samej bieliźnie. "To jest bardzo nieprzyzwoite mieć tak idealną figurę"

Aleksandra Żebrowska na swój Instagram wstawiła nowe zdjęcie, na którym pokazała, jak wygląda w ciąży w samej bieliźnie. Fanki zachwycone.

Aleksandra Żebrowska w ciąży

Aleksandra Żebrowska to żona aktora Michała Żebrowskiego. Para pobrała się w 2009 roku i mają już dwójkę dzieci - dziesięcioletniego Franciszka i siedmioletniego Henryka. Niedawno w rozmowie z WP Kobieta przyznała, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Parę dni później na Instagramie potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Aleksandra  wrzuca na Instagram sporo zdjęć, na których nie brakuje oczywiście jej najbliższych - męża Michała i dwóch synów - Franciszka i Henryka. Wśród zdjęć, które Aleksandra wstawia na Instagram, pojawiła się ostatnio fotografia w samej bieliźnie. Dodała zdjęcie, na którym widać, jak szuka czegoś w szafie i podpisała je: 

Moje dziecko woli, kiedy nie noszę spodni, moje dwoje pozostałych dzieci wolą, żebym to robiła. Jaki jest kompromis?
 

Aleksandra Żebrowska w bieliźnie

Aleksandra na fotografii wygląda bardzo naturalnie, zdjęcie jest czarno-białe, a ona sama ma włosy lekko upięte w kucyk i spory już brzuszek ciążowy. Fanki komentowały zdjęcie, pisząc, że piżama to najlepszy krzyk mody podczas kwarantanny, a na bikini jest trochę za zimno. Inne mamy dzieliły się również swoimi przemyśleniami z ciąży: "To pytanie zadawałam sobie codziennie w drugiej ciąży bliźniaczej". Dawały rady Oli: Sukienka? Może to zadowoli wszystkie dzieci. Trzymam kciuki. Chwaliły również ciężarną, pisząc:

"Piękna. Bardzo kobieca piękna i mama",

"To jest bardzo nieprzyzwoite mieć tak idealną figurę!",

"Sexy mama".

Są też negatywne komentarze. Jedna z obserwujących napisała: "po co wrzucać takie fotki na Insta, sorki, chyba czegoś nie kumam". 

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o: