Córka Barbary Kurdej-Szatan ma już 8 lat. Jest bardzo podobna do mamy

Barbara Kurdej Szatan już niedługo urodzi drugie dziecko. Aktualnie jest mamą ośmioletniej Hani. Dziewczynka jest niemal identyczna jak rodzice. Osiąga już nawet pierwsze sukcesy aktorskie. Czy pójdzie w ślady rodziców?

Barbara Kurdej-Szatan jest nie tylko utalentowaną osobowością telewizyjną, lecz także kochającą żoną i mamą. Od dziewięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Rafałem Szatanem. Owocem miłości pary jest córka Hania, która ma 8 lat.

Urocza blondynka z reklamy sieci komórkowej często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio chętnie pokazuje się z córką Hanią. Trzeba przyznać, że dziewczynka przypomina swoją mamę. Fani uważają, że dziecko jest podobne też do taty. Jak się okazuje, Hania ma już nawet pierwsze sukcesy w branży. Czy niedługo zostanie kolejną dziecięcą gwiazdą wypromowaną przez popularnych rodziców?

Córka Barbary Kurdej-Szatan wkrótce będzie starszą siostrą

Córka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana ma już 8 lat. Aktualnie jest jedynym dzieckiem Szatanów. Zaledwie kilka tygodniu temat Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła medialne doniesienia o drugiej ciąży. Aktorka przyznała, że jest już w szóstym miesiącu. Gwiazda "M jak miłość" dodała post na Instagramie, w którym nie kryła radości:

Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem. Przez ostatnie dwa lata byłam w mediach w ciąży średnio co cztery miesiące, ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba ! I ściskamy Was wszystkich. Szatany.
 

Choć rodzina aktorki wkrótce się powiększy, gwiazda wciąż poświęca sporo czasu swojej córce Hani. Z okazji Dnia Matki opublikowała ich wspólne zdjęcie.

Mamą być. Najpiękniejsze, co mnie w życiu spotkało! #mothersday

- napisała.

 

Hania Szatan odnosi już pierwsze sukcesy

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są bardzo utalentowanymi ludźmi. Z pewnością Hania odziedziczyła to po rodzicach. Ma ogromną szansę na zrobienie kariery w show-biznesie, choć nie wiadomo, czy będzie chciała z tego skorzystać. Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z portalem Jastrząb Post tłumaczy:

Ona jest dzieckiem. Niech się rozwija jak dziecko. Chodzi na zajęcia muzyczno-teatralne i myślę, że to na razie wystarczy. Na razie nie mam takiego ciśnienia, aby występowała. Może gdyby chciała. Statystowała raz ze mną na planie "W rytmie serca", pojechała ze mną do Kazimierza i była zachwycona, więc zobaczymy.

Jak się okazało, dziewczynka ma już na koncie pierwsze sukcesy. Dobrze odnajduje się zarówno w muzyce, jak i w aktorstwie. Zaliczyła już kampanię reklamową wraz ze swoją mamą oraz wzięła udział w zdjęciach do serialu Polsatu "W rytmie serca". Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nawet, że dziewczynka uczęszcza do szkoły musicalowej, dzięki czemu wystąpiła w Teatrze Muzycznym Roma. Czy Hania Szatan pójdzie w ślady rodziców, czy zajmie się czymś innym? Barbara i Rafał starają się nie narzucać swojej córce konkretnych planów na przyszłość, więc za jakiś czas okaże się, jaką drogę wybrała dziewczynka.

 
 

Przeczytaj także: 

Więcej o: