Małgorzata Rozenek: "Mieliśmy już lekki alarm porodowy". Fani podejrzewają, że gwiazda już urodziła

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali już rodzicami? Informacja zdominowała media. Wszystko przez wpis, który opublikował na Instagramie Radosław Majdan. Czy dziecko jest już na świecie?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Długo starali się o dziecko. Rozważali nawet adopcję, jednak celebrytka w końcu zaszła w ciążę. Małgorzata Rozenek miała urodzić na przełomie maja i czerwca. Radosław Majdan zamieścił na Instagamie wpis, z którego wynika, że "Perfekcyjna" jest po rozwiązaniu. Czy aby na pewno? Może to kolejny powód do spekulacji i zwodzenie mediów?

Małgorzata Rozenek urodziła dziecko?

Radosław Majdan jeszcze nie dawno informował w mediach, że termin porodu zaplanowany jest na koniec maja i początek czerwca. Zapewniał, że po narodzinach będzie świętował! Teraz opublikował na Instagramie dwuznaczny post, w którym nie pozostawia złudzeń, że lada moment zostanie świeżo upieczonym ojcem. Napisał: 

Panowie, powoli szykujcie forme! #friends (to dotyczy rowniez, nieobecnych na zdjeciu)
 

Pod postem pojawił się komentarz Antka Królikowskiego, który żartobliwie dodał:

Czekam na telefon!

Z kolei Radosław Majdan odpowiedział mu:

@antek.krolikowski to jeszcze nie dzisiaj, ani jutro ale...

Głos w słusznej sprawie zabrała też sama zainteresowana. Małgorzata Rozenek wzbudziła zainteresowanie udzielając szczerego wywiadu wydawnictwu Prószyński i S-ka. Powiedziała:

Powiem szczerze, że mieliśmy nawet taki lekki alarm. Okazało się, że fałszywy, więc tak żyjemy w takim zawieszeniu i wszyscy to przeżywamy, szczególnie Radzio, który jest przejęty swoją nową rolą - wyznała gwiazda TVN

Wszystko wskazuje na to, że już na dniach powitamy dziecko Majdanów! Być może stanie się to 1. czerwca, kiedy to Małgorzata Rozenek obchodzi swoje 42. urodziny. Małgosi życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązanie!

 

Małgorzata Rozenek ma rodzić poprzez cesarskie cięcie

Małgorzata Rozenek już jakiś czas temu powiedziała, że urodzi poprzez cesarskie cięcie. W związku z tym data porodu jest już najprawdopodobniej narzuca z góry. Jednak przy narodzinach dziecka nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem i może wydarzyć się coś nieprzewidywalnego. Radosław Majdan zdradził w rozmowie z "SE", jakie ma plany w związku z porodem Małgorzaty Rozenek. Powiedział:

Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi. (...) Chcę się od razu nauczyć, jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony, że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić

Coraz więcej par celebryckich decyduje się jednak nie wypowiadać o porodzie przed planowanym terminem oraz zwodzić media w tych kwestiach, aby jak najdłużej cieszyć się intymnością i prywatnością do momentu przyjścia na świat nowego członka rodziny. 

Przeczytaj także:

Więcej o: