Biedronka i Lidl mają specjalne promocje na Dzień Dziecka. Hulajnoga elektryczna w supercenie

Na Dzień Dziecka 2020 przygotowano specjalne oferty w najpopularniejszych supermarketach w Polsce. Biedronka i Lidl oferują promocyjne ceny na upominki dla najmłodszych. Tegorocznym hitem są hulajnogi elektryczne.

Lidl i Biedronka przygotowały specjalną ofertę na Dzień Dziecka. Oba supermarkety oferują w atrakcyjnej cenie m.in. hulajnogi elektryczne czy traktor na pedały z przyczepą.

Dzień Dziecka. Promocje w Lidlu

W Lidlu w ofercie promocyjnej na Dzień Dziecka dostępne są m.in. baseny stelażowe w cenie 499 zł, gokarty dziecięce za 229 zł, rowerki biegowe od 119 zł i łyżworolki za 99 zł. W sieci można kupić również traktor na pedały z przyczepą za 299 zł. Hitem cenowym jest hulajnoga elektryczna. Kwota jaką należy za nią zapłacić to 999 zł. Jest ona dużo droższa niż ta, którą oferuje Biedronka. Ma ona jednak lepsze parametry - może osiągać do 23 km/h prędkości, a ta z Biedronki – maksymalnie 12 km/h. „Tradycyjne” hulajnogi w Lidlu można kupić już w cenach już od 149 zł.

Dzień Dziecka. Promocje w Biedronce

W ofercie sieci Biedronka z okazji Dnia Dziecka znalazły się małe zestawy klocków LEGO City, LEGO Friends oraz LEGO Duplo w niespotykanej cenie, bo już od 34,99 zł/zestaw. Większe zestawy LEGO Technic dostępne są w atrakcyjnej cenie od 69,90 do 139 zł/zestaw. Dzięki nim dzieci odkryją niewykorzystane pokłady kreatywności – czytamy na stronie Biedronki.

Biedronka ma w sprzedaży hulajnogę elektryczną w cenie 349 zł. Zobacz pozostałe upominki z oferty promocyjnej Biedronki: Biedronka. Specjalne promocje na Dzień Dziecka i voucher za każde wydane 50 zł

Biedronka. Voucher o wartości 25 zł

Voucher 25 zł w Biedronce dostaną klienci, którzy wydali 50 złotych na produkty z kategorii zabawki lub książki z kartą Moja Biedronka. Oferta obowiązuje od 27 do 30 maja, a voucher będzie można wykorzystać w dniach 1-10 czerwca. Klient, który otrzymał voucher może wykorzystać go jedynie na zakup artykułów przemysłowych lub tekstyliów dostępnych w sklepach sieci Biedronka. 

Zobacz wideo Dzień Dziecka rękoma dziecka. Stefek nie może się mylić, to będzie pyszna zabawa
Więcej o: