Baletnica trafiła do szpitala bo myślała, że to kamica nerkowa. Ostry ból zwiastował co innego: "Nie mogłam w to uwierzyć"

23-letnia kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży, kiedy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha. Zaraz później zaczęła rodzić.

23-letnia nauczycielka baletu, Lizzie Quah trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha. Okazało się, że jest w ciąży, a dziecko niedługo się przyjdzie na świat. O porodzie poinformowała rodziców za pośrednictwem aplikacji Tik Tok. 

23-letnia nauczycielka trafiła do szpitala, a zaraz później zaczęła rodzić

23-letnia Lizzie Quah trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha. Była pewna, że jest to spowodowane kamica nerkową. Skarżyła się na niewyobrażalny ból. Miała najgorsze skurcze w życiu i myślała, że znowu pojawiły się na jej nerkach kamienie. Poprosiła mamę, żeby zabrała ją jak najszybciej do szpitala, bo twierdziła, że ból nasila się z godziny na godziny. Zaraz później okazało się, że lada moment urodzi dziecko. Była w szoku, bo informacje o porodzie dziecka otrzymała dwie godziny przed rozwiązaniem. 

Poród trwał niecałe dwie godziny

Lizzie Quah urodziła dziecko w niecałe dwie godziny po tym jak otrzymała informację o ciąży. Nie spodziewała się, że zostanie matką w takim momencie. Okazało się, że były niebezpieczne powikłania. Przednie łożysko był zbyt nisko zagnieżdżone w macicy, lecz na szczęście wszystko powiodło się zgodnie z planem. Swoje przeżycie relacjonowała na Instagramie, gdzie napisała:

Przestraszona. Podekscytowana. Wstrząśnięta. Obrzęk z płynów. Opuchnięta od płaczu. Zakochana. W bólu. W zaprzeczeniu. Nie spałam. Bez lekarstw. Brak materiałów eksploatacyjnych. Nie mówiłam. Bez wyboru. Zrobiłeś ze mnie mamusię, WJ, w najbardziej chaotyczny możliwy sposób i kocham cię całym sercem

Wszystko skończyło się dobrze. Lizzie jest bezpieczna i powitała na świecie piękną córeczkę, Winnie June, która ma już 11 miesięcy. 

Przeczytaj także:

 
 
Zobacz wideo Koronawirus jest groźny dla kobiet w ciąży? Epidemiolog odpowiada
Więcej o: