Marika urodziła bliźniaki. Wokalistka długo to ukrywała

Marika na swoim Instagramie pochwaliła się, że jest mamą bliźniaków. "Dwa ważne powody, dlaczego tyle czasu minęło od ostatniej płyty do najnowszego singla".

Marika została mamą bliźniaków

Marika, właściwie Marta Kosakowska to polska wokalistka i prowadząca "The Voice of Poland". Dwa lata temu o wokalistce zniknął słuch. Była również mało aktywna w mediach społecznościowych. Co było przyczyną? Teraz wszystko się wyjaśniło, ponieważ została mamą, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Wstawiła zdjęcia maluchów. Tak maluchów, gdyż została mamą bliźniaków. W poście napisała:

Dwa ważne powody...dlaczego tyle czasu minęło od ostatniej płyty do najnowszego singla. Ściskam i tulę wszystkie mamy!!!

Mama zdziwiła swoich fanów

Z okazji Dnia Matki, Marika zrobiła prezent swoim fanom. Chłopcy mają już dwa lata. W 2018 roku wokalistka została mamą bliźniaków. Fani pod zdjęciem nie ukrywali zdziwienia oraz składali liczne gratulacje wokalistce. Jeden z fanów napisał:" Kiedyś wydawało mi się, że coś jest na rzeczy... Ale potem przestało mi się wydawać", jedna z mam dodała: "M, ogromne gratulacje i witam w zaszczytnym gronie najlepszych Mam". Gratulacji było wiele, brzmiały między innymi:

"Cudowne słodkie powody. Gratuluję, wytrwałości, siły w wychowaniu",

"Gratulacje i wielki szacun za tą niesamowitą ciszę, jak na moje oko na pewno pełną niesamowitych uczuć, przemyśleń i inspiracji. Chłopaki mają mamę z sercem pełnym miłości. Czekam z cierpliwością na muzyczne nowości",

"Pamiętam brzuszek na koncercie we Wrocławiu, ale że tam szalało dwóch muszkieterów! Szok!",

"Wszystko najlepszego z okazji Dnia Mamy dla ciebie".

Zobacz wideo Zosia Ślotała o ciąży Anny Lewandowskiej: "Każda mama powinna ufać swojej intuicji"
 
Więcej o: