Jessica Simpson schudła 50 kg. Ma mięśnie jak kulturystka. Żeby tak wyglądać, wstaje przed trójką dzieci i ćwiczy

Jessica Simpson przeszła niebywałą metamorfozę. Schudła prawie 50 kg, a efekty widać gołym okiem. Jej mieśnię są naprawdę imponujące. Systematycznie ćwiczy przy trójce dzieci, co jest ogronym wyzwaniem. Podziwiamy!

Jessica Simpson to amerykańska piosenkarka, aktorka oraz projektantka mody. W latach 90. jej piosenki zdominowały listy przebojów. Wzięła też udział w amerykańskim reality-show "Nowożeńcy: Nick i Jessica", a program z jej wizerunkiem pobił wszelakie rekordy popularności. Dzięki temu zrobiła oszałamiającą karierę. Fani kojarzą ją z wizerunkiem wysokiej blondynki, która zazwyczaj nosiła kuse ubrania. Aktualnie jest mamą trójki dzieci i przeszła niesamowitą metamorfozę. 

Jessica Simpson jest mamą trójki dzieci

Jessica Simpson po raz pierwszy została matką ponad 8 lat temu - w maju 2012 roku, kiedy na świat przyszła jej córeczka, Maxwell Drew. Czternaście miesięcy później piosenkarka urodziła syna, który nosi dość nietypowe imiona - Ace Knute. W marcu 2019 roku na świat przyszło jej trzeci dziecko. Dziewczynka ważyła prawie 5 kg i została nazwana Birdie Mae. Jessica Simspon przy każdej ciąży przybrała sporo na wadze. Mimo tego nie wstydziła się krągłości, chętnie prezentując ciążowy brzuch wraz z naturalnie powiększonym biustem. 

 
 

Jessica Simpson przeszła metamorfozę i schudła prawie 50 kg

Jessica Simpson przyznała, że przy każdej ciąży wyglądała naprawdę okazale i miała problem z szybkim zrzuceniem wagi w przeciwieństwie do innych gwiazd, które chwilę po porodzie mogły swobodnie prezentować smukłe ciało. Po urodzeniu trzeciego dziecka postanowiła ciężko zapracować na szczupłą sylwetkę. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie z niebywałą metamorfozą. Gwiazda pokazała płaski brzuch oraz smukłe i umięśnione ciało. Przyznała, że udało jej się schudnąć blisko 50 kg. 39-latka dodała:

Obudziłam się przed trójką dzieciaków, żeby zrobić ćwiczenia i spędzić czas z samą sobą. Ruszajcie się dla waszego zdrowia psychicznego

Ponad rok pracowała na upragnione ciało przy trójce dzieci, co jest sporym wyzwaniem, bo przecież każde dziecko potrzebuje bardzo dużo zainteresowania. Aż trudno uwierzyć, że udało jej się tak zbudować sylwetkę. Gratulujemy!

 

Przeczytaj także: 

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"
Więcej o: