Jak wyrzeźbić wymarzone ciało? Mama dwójki dzieci przeszła metamorfozę. W kilka miesięcy zmieniła rozmiar na S

Julia Meadows, 36-letnia mama z Melbourne udowodniła, że nawet przy dwójce dzieci i, nie rezygnując z ulubionych potraw w ciągu kilku miesięcy, można uzyskać wspaniałą sylwetkę

Julia Meadows, 36, z Melbourne opisała dla "Healthy Mummy" jak pozbyła się tkanki tłuszczowej ze swojego ciała W ciągu zaledwie ośmiu miesięcy udało jej się zrzucić 11 kilogramów. Julia wprowadziła tylko kilka nawyków do swojego życia. 

Julia walczyła z depresją i brakiem pewności siebie, ale postanowiła przejąć kontrolę nad swoim ciałem i zmienić je. 36-latka schudła delikatnie zmieniając sposób żywienia i wykonując spontanicznie ćwiczenia w domu, m.in. przysiady. 

Jestem w najlepszej formie mojego życia

- powiedziała. "Straciłam trochę kilogramów, a zyskałam ogrom szczęścia i pewności siebie" - dodała. Julia wzięła udział w australijskim programie o odchudzaniu "Healthy Mummy". "Widziałam tam wielkie zmiany, więc zapisałam się do lokalnej grupy biegaczy i zaczęłam śledzić plany posiłków na stronie internetowej programu" - powiedziała Julia dla "Femail".

Julia zaczęła zauważać zmianę w swoim ciele w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia udziału w programie i zmiany stylu życia. 

Bardzo szybko zobaczyłam efekty. Po około trzech miesiącach zaczęłam kupować mniejsze ubrania

Julia przygotowywała sobie zdrowe i smaczne posiłki, dzięki czemu nie miała ochoty na to co niezdrowe i wysokokaloryczne. Na śniadanie piła np. koktajl owsiany z owocami, na obiad jadła sałatki, czy zdrowo przyrządzonego kurczaka. 36-latka nie zrezygnowała z ulubionych potraw takich jak: boloński garnek, czy meksykańska lasagne. Niezdrowe desery zastąpiła owocami i jogurtem naturalnym. 

Julia zapytana o wskazówki dla innych odchudzających się mam, odpowiedziała, że jej bardzo pomogło robienie zdjęć, dzięki którym widziała efekty i miała motywację do jeszcze większych postępów. Zachęcała również do stworzenia tablicy, na której można zaznaczać osiągane cele i opisywać efekty. 

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"
Więcej o: