Radosław Majdan zabrał się za składanie łóżeczka dla dziecka. Wybrali specjalny model. Cena? Zawrotna

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wkrótce zostaną rodzicami. Piłkarz zadebiutuje w roli ojca. Ostatnio złożył łóżeczko, a nad wszystkim czuwała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to najpopularniejsza para polskiego show-biznesu. Już niebawem powitają na świecie nowego członka rodziny. Do chwili przyjścia na świat małego potomka zostało już niewiele czasu. Podczas gdy dla Małgosi będzie to już trzecia pociecha, jej ukochany zadebiutuje w roli świeżo upieczonego taty. Jakiś czas temu pochwalili się aranżacją pokoju dla malucha, gdzie więcej możecie przeczytać tutaj. Teraz celebrują chwile składania łóżeczka!

Radosław Majdan składa łóżeczko dla swojego dziecka

Radosław Majdan już niedługo powita na świecie swojego syna. Przyszły tata udowadnia, że jest gotowy do ojcostwa. Na malucha czeka już pięknie zaaranżowany pokój. Teraz pochwalił się efektem swojej pracy - złożonym łóżeczkiem. Na Instagramie napisał:

Odnalazłem w sobie zew majsterkowicza i złotej raczki, zawsze uważałem , ze najważniejsza jest motywacja

Majdanowie wybrali kołyskę Dreamer, która według producentów jako jedyna na świecie wspomaga układ nerwowy malucha oraz rozwija inteligencje pobudzając rozwój mózgu i mięśni. Dzięki kołysce można bujać dziecko na dwa sposoby - "na bok" oraz "przód i tył". Pierwszy ruch "na bok" stymuluje wytwarzanie połączeń neuronalnych w mózgu przez co zwiększa intelekt dziecka, zaś ruch "przód i tył" wpływa na rozwój układu przedsionkowego mózgu. Setki mam polecają kołyskę ze względu na poruszanie się w rytm bicia serca, czyli 60 ruchów na minutę. Cena takiej kołyski to koszt 1200 zł. Piłkarz nie kryje dumny i radości ze swojego dzieła. Synek już na początku czerwca będzie mógł z łóżeczka skorzystać.

 

Małgorzata Rozenek mówi, że poród już niedługo

Małgorzata Rozenek od kilku dni nie udzielała się w mediach społecznościowych. Wszyscy myśleli, że "Perfekcyjna" już urodziła. Sama rozwiała wątpliwości i dodała post, w którym zaprezentowała nową kołyskę i dodała, że rozwiązanie już blisko:

Zostało już niewiele czasu...  Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwile, jak tylko się da. Śpioszki kupione. Pokoik urządzony.  Imię wybrane. Kołyska DREAMER złożona i nawet ustawiona w sypialni. Składanie jest szybkie i łatwe. Prawda, @r_majdan?

Jak się okazuje Majdanowie mają już prawie wszystko zaplanowane. Małgorzata Rozenek mówi, że niezbędne rzeczy są kupione, a imię dziecka jest już wybrane.

 

Jak Małgorzata Rozenek nazwie trzecie dziecko?

Małgorzata Rozenek podczas wiosennej ramówki TVN-u zdradziła imię dziecka. Jest staropolskie, niespotykane i pasuje do imion dzieci Małgorzaty Rozenek ze związku z Jackiem Rozenkiem, czyli Stanisława i Tadeusza. W rozmowie z Jastrząb Post ujawniła imię, które wspólnie wybrali dla synka i powiedziała:

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda 

Jak się okazuje imię "Edward" jest pochodzenia germańskiego, które szczególnie popularne było wśród angielskich królów. Oznacza pomyślność, dobrobyt i szczęście. Często definiowane jest też z obronnością i opiekuńczością. Trzeba przyznać, że imię robi spore wrażenie.

Przeczytaj także:

 
Więcej o: