Tatiana Okupnik o zdjęciach po porodzie Anny Lewandowskiej: mogą spowodować depresję

Tatiana Okupnik na swoim Instagramie poruszyła kwestie dotyczące ciąży. Odniosła się do sylwetki Ani Lewandowskiej po ciąży.

Tatiana Okupnik o Annie Lewandowskiej

Anna Lewandowska niedawno urodziła swoje drugie dziecko. Na Instagramie chętnie chwali się tym, jak wygląda po porodzie. Niedawno udostępniła zdjęcia, które przedstawiają, jak wyglądała przed i po pierwszej i drugiej ciąży. Pomimo tego, że minęło nie wiele czasu od porodu, wygląda znakomicie.

Ostatnio Tatiana Okupnik skomentowała sylwetkę Ani po ciąży. Tatiana często porusza niewygodne tematy i mówi otwarcie, co o nich myśli. Do tej pory niewiele jednak pokazywała szczegółów ze swojego życia prywatnego. Ostatnio w swoich social mediach zaczęła zamieszczać posty, w których pokazuje, trudne chwile podczas ciąży. Piosenkarka skomentowała zdjęcia Anny Lewandowskiej, na których ta pokazała, jak wygląda jej sylwetka kilkanaście dni po porodzie.

 Postanowiłam pokazać mały wycinek, tego co u mnie się zadziało po porodzie. Nie miałam wpływu na to, że podczas porodu wkradł się błąd personelu. Podano mi m.in. za dużo kroplówek. O innych pomyłkach opowiedziałam w filmie o pierwszym porodzie. Taka moja historia. Nawet jak było mi bardzo źle, w związku z różnymi komplikacjami poporodowymi z nikim się nie porównywałam, bo wiedziałam, że to bez sensu. Nie chciałam się tez z nikim ścigać w dochodzeniu do formy, bo mój organizm jest inny niż Twój. Ja ciągle próbuje dojść do formy. Co mi się uda poprawić, to poprawię i nie mam na myśli, tylko operacji plastycznych, choć te czasami są dziewczynom potrzebne, żeby mogły zaakceptować siebie na nowo. Będę szukała siebie w sobie, siebie w nowej roli. Moje ciało dało mi dwa kochane robale. Przeszło wiele i muszę to zaakceptować. Przede wszystkim muszę się podobać sobie! Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne, ale prawdziwe. Tak samo, jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy. Niektóre z Was mają lżejsze inne cięższe historie. Każda z nas musi sobie po swojemu radzić. Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii.

Pod postem Tatiana dodała zdjęcie, które pokazuje jej ciało po porodzie.

Wokalistka odniosła się do zdjęć Ani i dodała, że odżywiała się dobrze w ciąży, ćwiczyła oczywiście nie w takim zakresie jak Ania, bo jest wokalistką, a nie sportsmenką. Napisała: 

"W Internecie zawrzało, w komentarzach od was również - zaczęła swój wywód. Pytacie, czy widziałam już zdjęcie brzucha Ani Lewandowskiej i czy nie myślę, że takie zdjęcia wywołują kompleksy u innych kobiet albo mogą spowodować nawet ich depresję. Pierwszy raz odpowiem na coś takiego. Po pierwsze uważam, że to, co robi Ania jest cudowne, nie tylko motywuje dziewczyny, podkreśla rolę sportu i diety w naszym życiu i zgadzam się z nią w 100%. Po drugie pokazała nam swoją prawdę i miała do tego pełne prawo, pokazuje nam, że tak może być. Ale skoro mamy Dzień Mamy, to warto byłoby zacząć mówić głośno, że nie ma jednego modelu mamy, macierzyństwa, wszystkie jesteśmy różne i ja postanowiłem zamieścić moje zdjęcia, moją prawdę".

Zobacz wideo Anna Lewandowska trenuje w ósmym miesiącu ciąży
Więcej o: