Julia Wieniewa pokazała babcię i siostrę. Fani widzą podobieństwo. Widać, po kim aktorka ma świetne włosy

Julia Wieniewa wstawiła na swój Instagram zdjęcie z siostrą i babcią. "Julka, Ty jesteś cała babcia. Piękna kobieta. Piękne wszystkie Wy".

Julia Wieniawa pokazała babcię

Julia Wieniawa to polska aktorka i piosenkarka. Jako nastolatka debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej Teatrze Muzycznym "Roma". 21-latka największą popularność zyskała jednak, kiedy zagrała rolę "Pauli" w serialu Rodzinka.pl, w którym grała od 2012 roku. Ostatnio na swój Instagram wstawiła zdjęcie z siostrą i babcią. Na fotografii wnuczki przytulone są do babci, która siedzi pomiędzy nimi. Kobiety są uśmiechnięte i szczęśliwe, ale najbardziej rzuca się w oczy to, że mają długie, niesamowite włosy - co zauważyli również fani Juli. Pod zdjęciem wokalistka napisała:

Babcia, jej naturalne włosy i wnuczki.

Fani Juli od dawna są pod wrażeniem jej pięknych włosów. Aktora twierdzi, że to zasługa genów. Wspólne zdjęcie z babcią, które zamieściła, rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Julia Wieniawa z rodziną

Zdjęcie, które wstawiła Julia cieszy się dużą popularnością. Agata Młynarka pod fotografią napisała: "Julko, jest to jedno z najpiękniejszych zdjęć kobiet jakie widziałam". Weronika Rosati dodała: "Whoa.To stad masz takie włosy". Małgorzata Rozenek skomentowała zdjęcie: "Cudowna i piękna kobieta". Zdjęcie skomentowało wiele różnych celebrytów. Każdy z nich był zachwycony wyglądem babci Juli. Pisali:

Magda Steczkowska: "Julka, Ty jesteś cała babcia. Piękna kobieta. Piękne wszystkie Wy",

Basia Kurdej-Szatan: "Wow !!!! Jakie hairy",

Julia Wróblewska: "Jaka twoja siostra już jest duża".

 
Więcej o: