Joanna Krupa pokazała dziecko. Fanka: Sugeruję zdjąć pieluchę

Joanna Krupa na swoim Instagramie opublikowała nagranie, na którym widać córeczkę, która siedzi, mając na sobie pieluszkę. Jedna z fanek: "Sugeruję zdjąć pieluchę, jak jest tak ciepło".

Dziecko Joanny Krupy

Joanna Krupa w zeszłym roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Córka Joanny Asha-Leigh przyszła na świat 2 listopada 2019 roku, a sławna mama napisała, że był to najpiękniejszy, a zarazem najtrudniejszy dzień w jej życiu. Modelka dodała, że kobiety są prawdziwymi wojowniczkami. Joanna często dodaje zdjęcia i filmiki, na których widać córeczkę. Ostatnio modelka na swoim Instagramie opublikowała nagranie, na którym widać Ashę, tatę dziewczynki i psy. Dziecko siedzi oparte o łóżko i poduszkę i z zaciekawieniem obserwuje, jak tata gra na konsoli.

 

Jedna z obserwatorek modelki pod postem napisała:

Sugeruję zdjąć pieluchę, jak jest tak ciepło. W szóstym miesiącu możesz nauczyć ją korzystać z nocnika. Ja tak zrobiłam z moimi dziećmi. Pierwszy miesiąc był ciężki.

Joanna nie wchodząc w zbędne dyskusję, napisała tylko, że dziękuje za poradę. Inne fanki były bardziej wyrozumiałe i pisały:

"Ona jest przeurocza. Uwielbiam na nią patrzeć.  Cała Mamunia",

"Asha chce chyba powiedzieć mamuś, czy tata długo będzie jeszcze grał? Ja już chcę bajeczki",

"O i proszę, tak się rodzą pasjonaci sportów. Dziecko zamiast bajeczki ogląda rugby i wcale nie kaprysi".

Odpieluchowanie dziecka

Odpieluchowanie dziecka bardzo ułatwia rodzicom życie. Kiedy jest odpowiedni czas, aby nauczyć dziecko załatwiania swoich potrzeb na nocnik i kiedy oduczyć je noszenia pieluch? Wybranie optymalnego momentu jest bardzo ważne. Wywieranie presji u malucha, może skończyć się nie tylko nerwową atmosferą w domu, ale i zaparciem nawykowym u dziecka. Nie ma na to gotowej recepty. Sukces zależy od wielu czynników. Kluczowa jest gotowość dziecka. 

Kiedy odpieluchować dziecko? Wiele zależy od indywidualnych predyspozycji malucha. Wydaje się, że dobrym momentem są okolice drugich urodzin, kiedy dziecko już dużo rozumie, a i jest fizycznie oraz psychicznie gotowe na zmiany. Do prawidłowej nauki siusiania potrzebna jest świadomość ciała. Warto pamiętać, że dziecko dopiero między 18. a 24. miesiącem życia jest w stanie kontrolować zwieracze.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.