Mama oddała dziecko do adopcji. "Podjęłam taką decyzję z miłości do ciebie"

Mama oddała swoje dziecko do adopcji. Nagrała poruszający film, kiedy żegnała się z pociechą. Jej słowa chwytają za serce.

Samotna matka z dzieckiem to kobieta, która musi działać z podwojoną siłą. Obecnie samotne macierzyństwo nie jest powodem wykluczenia społecznego, lecz dowodem niezależności i ogromnej determinacji. Coraz więcej kobiet decyduje się świadomie, aby pozostać samotnymi matkami. Inne natomiast nie mają wyboru, jeśli tata ich dzieci umiera. Pewna kobieta z USA, Hannah Mongie została samotną matką. Obawiała się, że nie podoła samotnemu macierzyństwu i oddała dziecko do adopcji.

Kobieta zaszła w ciąże w wieku 17 lat 

Hannah Mongie kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży miała zaledwie 17 lat. Bardzo bała się macierzyństwa w tak młodym wieku. Dodatkowym kłopotem był fakt, że swojego partnera znała zaledwie od kilku tygodni. Wszystko układało się po ich myśli i planowali spędzić ze sobą całe życie. Nieoczekiwanie jej partner - Kaden Whitney zmarł, a Hannah została sama. Obawa przed samotnym macierzyństwem sprawiła, że postanowiła oddać dziecko do adopcji. Udało jej się skorzystać z portalu, który jest pośrednikiem w legalnych adopcjach. To właśnie tam znalazła nowych rodziców dla swojego dziecka - Brada i Emily Marsh. 

Wzruszające pożegnanie się matki ze swoim dzieckiem

Chce żebyś wiedział, że tak bardzo Cię kocham - to właśnie od tych słów 17-letnia matka pożegnała się ze swoim dzieckiem. To poruszające nagranie chwyta za serce niejednego człowieka. Dziewczyna zapewnia, że decyzję podjęła z miłości do dziecka i dodaje:

Za chwilę podpiszę dokumenty i staniesz się synkiem Emily i Brada. Chcę, żebyś wiedział, jak bardzo cię kocham. Bardziej niż kogokolwiek kochałam
 

Przeczytaj także: Olga Bołądź o samotnym macierzyństwie: "lepiej mieć fajny patchwork niż dziecko, które dorasta w konflikcie"

Więcej o:
Copyright © Agora SA