Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Poznajecie? Oczy ciągle te same

Agnieszka Chylińska w dniu swoich urodzin pochwaliła się, jak wyglądała, kiedy była mała. "Niech dzień moich urodzin będzie dla was tak samo ciepły i dobry, jak u mnie dzisiaj w chacie".

Agnieszka Chylińska, jako dziecko

Agnieszka Chylińska to jedna z największych polskich gwiazd. Na scenie zaczęła śpiewać już jako nastolatka. Wspólnie ze swoim mężem Markiem wychowują trójkę dzieci. Pierwszy na świat przyszedł Ryszard (urodzony w maju 2006 roku), druga Estera (2010 rok), a trzecia Krystyna (2013 rok). Mama 24 maja br. skończyła 44 lata, a na swoim Instagramie pochwaliła się, jak wyglądała jako dziecko. Wstawiła czarno-białe zdjęcie słodkiej, uroczej dziewczynki i napisała pod nim post:

Z okazji moich urodzin chcę życzyć Wam dużo zdrowia i wielu wspaniałych koncertów. Najchętniej moich. Dziękuję Wam za to, że jesteście wobec mnie tak po ludzku serdeczni, wspierający i od lat słuchający, czytający i przeżywający tę moją twórczość, która zawsze z trzewi, zawsze z serca. Niech dzień moich urodzin będzie dla Was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z Wami. Wasza Aga.
 

Urodziny Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka na swój Instagram wstawia więcej nagrań niż zdjęć. Zazwyczaj stara się również nie dzielić życiem osobistym w mediach społecznościowych, dlatego fani piosenkarki z miłą chęcią skomentowali post, który dodała. W większości były to życzenia urodzinowe.

Kochana nasza, to my dziękujemy, że jesteś. Samych sukcesów. Tak bardzo żałuję, że nie możemy osobiście zaśpiewać 100 lat. AGA jesteś wspaniała, bardzo dla nas ważna. Czekamy na Ciebie.
Wszystkiego najlepszego i spełniana marzeń Agnieszko.
Wszystkiego cudnego, oj i tak - czekamy z niecierpliwością na koncerty

- pisali.

Zobacz wideo Chylińska śpiewa razem ze swoją 6-letnią córką
Więcej o: