Anna Lewandowska na spacerze z dwoma wózkami: zmieniły mnie ostatnie lata

Anna Lewandowska jest mamą dwóch córeczek. Jak macierzyństwo zmieniło Annę Lewandowską? Dla dzieci może zrezygnować z wielu rzeczy, ale nie ze swojej pasji. Co jeszcze napisała trenerka?

Anna Lewandowska jest mamą dwóch córeczek

Anna Lewandowska urodziła 6 maja drugie dziecko. Płeć była trzymana w tajemnicy do końca - dopiero dumny tata - Robert Lewandowski zdradził, że na świat przyszła druga dziewczynka - Laura. Od tamtej pory Anna Lewandowska nie zrobiła sobie przerwy od social mediów ani od swojej pracy. Pokazuje, jak wygląda jej codzienność z dwoma dziećmi. Dzieli się tym, jak wygląda jej dieta po porodzie, pokazuje spacery z wózkami, dzieli się nowymi projektami, m.in. wyzwaniem treningowym na pośladki czy tym, że niedługo wypuści nową linię kosmetyków dla kobiet w ciąży.

Anna Lewandowska o tym, jak się zmieniła 

Pod nowym zdjęciem na Instagramie Ania opisała swoją metamorfozę - z dziewczyny w dresie stała się mamą dwóch córek:

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze.

Anna Lewandowska radzi innymi mamom, jak łączyć macierzyństwo z pasją. Kluczem do sukcesu jest "łączenie wielu ról". Tak pisze o tym Anna:

Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze. Mam PLAN i tego się TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś.
 

Anna Lewandowska wózek dziecęcy Cybex

Anna Lewandowska przy okazji szczerego wpisu zaprezentowała nowe wózki. Na spacer wybrała się z spacerówką i gondolą marki Cybex. Trenerka już wcześniej w takim wózku woziła malutkę Klarę, ale w tym roku ma nowe modele wózka tej marki. Model to Cybex Mios 2.0 Spring Blossom. Spacerówka to koszt ok. 3,7 tysiąca złotych. Wersja stelaża z gondolą to ok. 4 tysiące złotych. Anna Lewandowska posiada jeszcze fotelik samochodowy Cybex, też w kwiaty - jego cena to ok. 1,5 tys. złotych. 

Więcej o: