Robert Lewandowski został zapytany o imię dziecka. Czy za tym stoi jakaś historia? "Zaskoczę Cię"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski po raz kolejny zostali rodzicami. Dziewczynka ma na imię Laura. Robert zdradził, jak odnajduje się w roli ojca i opowiedział o historii związanej z imieniem.

Anna Lewandowska urodziła córkę

Anna Lewandowska 6 maja urodziła dziewczynkę o imieniu Laura. Świeżo upieczeni rodzice podzielili się ze światem radosną nowinką na Instagramie. W poście zdradzili płeć i imię "royal baby", lecz dopiero po narodzeniu. Podobnie było z narodzinami Klary, jednak tym razem trenerka nie ukrywała ciąży i chętnie publikowała zdjęcia z okrągłym brzuszkiem w mediach społecznościowych. 

 
 

Robert Lewandowski o tacierzyństwie

Robert Lewandowski nie mógł nacieszyć się powrotem dziewczyn do domu, ponieważ niedługo później musiał przejść kwarantannę w związku z powrotem rozgrywek Bundesligi. Aktualnie jest w domu i w końcu może celebrować rodzinne chwile. Udzielił szczerego wywiadu dla sportowefakty.pl, w którym mówi o tacierzyństwie. Został zapytany, jak odnajduje się w roli ojca i odpowiedział:

Bardzo dobrze. Wiadomo, początki dla taty są na pewno o wiele mniej absorbujące niż dla mamy. Tego kontaktu tata ma mniej, ale na pewno z każdym tygodniem będzie się to zmieniało. Wtedy dla ojców jest inaczej, pojawia się większy kontakt, reakcje. W pierwszych tygodniach maluch głównie je i śpi, to mama jest wtedy najbliżej
 

Dlaczego Lewandowscy nazwali dziewczynkę "Laura"?

Robert Lewandowski opowiedział dlaczego córka została nazwana Laura. Przedstawił jednak swoją historię, a właściwie jej brak. Na pytanie skąd pomysł na imię Laura mówi:

Zaskoczę cię, nie ma historii. To imię po prostu nam się podobało. Chodziło nam od dawna po głowie - dodaje piłkarz

Jakiś czas temu w mediach było głośno o tym, że showman Karol Strasburger był inspiracją przy wyborze imienia dla drugiej córeczki. Podczas rozmowy z Faktem prowadzący jednego z najpopularniejszych polskich teleturniejów - "Familiada" przyznał, że jego córeczka nosi takie same imię jak córka Lewandowskich. Dodaje:

Gratuluję Ani i Robertowi, że znowu zostali rodzic
ami. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy zainspirować ich, aby nazwali swoją córkę Laurka. Wcześniej to imię nie było tak bardzo popularne

Można śmiało stwierdzić, że gwiazdor uważa, że jego córka była inspiracją

dla Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego. Sam twierdzi, że zapoczątkował nowy trend:

Wydaje mi się, że wraz z żoną mogliśmy zapoczątkować nową modę w show biznesie na imię Laura
Zobacz wideo Anna Lewandowska trenuje w ósmym miesiącu ciąży

Przeczytaj także: Anna Lewandowska dieta po porodzie. Na czym polega Wyzwanie Wojownika?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.