Małgorzata Rozenek pokazała pokój dla dziecka. Fanki krytykują. "Chęć popisania się możliwościami finansowymi, nic poza tym"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wkrótce zostaną rodzicami. To będzie trzeci syn celebrytki i pierwsze dziecko piłkarza. Rozenek pokazała na Instagramie pokój dla maluszka, jednak nie obyło się bez krytyki w komentarzach.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan długo starali się o dziecko. Rozważali nawet adopcję, jednak celebrytce udało się zajść w ciążę i ogłosiła tę wiadomość fanom na początku roku. Szczęśliwi przyszli rodzice chętnie dzielą się szczegółami na temat ciąży i przygotowań do porodu "Dzidziusia Majdana". Przygotowali już mieszkanie na przyjście potomka. Małgorzata Rozenek postanowiła pokazać pokój w mediach społecznościowych. 

Rozenek pokazała pokój dla dziecka. Fanki: Ładnie, ale smutno

Pokój dla dziecka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana jest utrzymany w jednolitej kolorystyce. Przeważa biel i szarość. To był główny powód krytyki internautek, które uznały, że brakuje kolorów. 

 

Fanki skrytykowały wystrój wnętrza, które pokazała Rozenek. Internautki uznały, że pokój dla dziecka powinien być kolorowy. 

Sztywno, zimno, nieprzytulnie. Widzę jedynie chęć popisania się możliwościami finansowymi, nic poza tym. Dziecko to radość, a tu trudno sobie wyobrazić ciepło rodzinnego domu.
Czy małe dzieci nie potrzebują kolorów, aby prawidłowo rozwijały się ich cechy poznawcze?
Ładnie, ale smutno.
Za mało kolorów. To przecież pokój dla dziecka...

- czytamy w komentarzach. Znalazło się jednak kilka pozytywnych komentarzy. Niektóre osoby pochwaliły gust Małgorzaty Rozenek. 

Bajecznie.
Przepięknie i minimalistycznie

- napisały. Jedna z internautek z kolei zwróciła uwagę na wyszytą na poduszce literkę. Czyżby miała to być pierwsza litera imienia dziecka? Jak myślicie?

Zobacz też: Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ile gwiazda będzie musiała zapłacić? Sprawdzamy

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o apetycie w ciąży: "Jem cały czas"
Więcej o: