Życzenia na Dzień Dziecka - rymowanki i wierszyki na kartkę dla dziecka

Życzenia na Dzień Dziecka to obok prezentów i przeróżnych atrakcji, bardzo ważny element tego święta. Możemy je przekazać słownie dziecku albo umieścić na okolicznościowej kartce dołączonej do prezentu.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka - co umieścić na kartce?

Życzenia z okazji Dnia Dziecka możemy składać osobiście, telefonicznie albo w formie laurki. Dzieci na pewno docenią takie kreatywne rozwiązania. W końcu czas poświęcony na własnoręcznie namalowaną pocztówkę albo samodzielnie napisany wierszyk, doceni każdy. Jeśli nie masz czasu albo artystycznego zmysłu możesz użyć gotowych pomysłów albo kupić kartkę z życzeniami w sklepie. Pamiętaj jednak, że życzenia z okazji Dnia Dziecka powinny być wyjątkowe. Co możemy umieścić na takiej kartce?

Miej słodkie sny i marzenia, niech one Ci się spełniają. A Twoje najskrytsze dążenia. Niech realnymi się stają!
Pierwszy czerwca dzień radosny, kwitną kwiatki, to znak wiosny. W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzę Tobie sercem całym - moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności.

Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych - czego życzyć dzieciom 18+?

Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych, jak najbardziej obowiązują! Twoje dziecko zawsze będzie dzieckiem, a więc powinniście wspólnie obchodzić ten dzień. Szukasz pomysłu na nietypowe życzenia dla dorosłego dziecka? Możesz wysłać czekoladowy telegram albo bukiet kwiatów z załączoną dedykacją. Dobrym pomysłem będzie także zamówienie z cukierni ulubionego ciasta albo samodzielne upieczenie go i dołączenie do życzeń. A co mogą one zawierać?

Niech Ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Ci świeci, przyjmij te skromne życzenia, od kochających Cię rodziców.
Dziś Dzień Dziecka - wielkie święto. Więc mój synku zapamiętaj. Zawsze wesół, pełen werwy, uśmiechnięty bądź bez przerwy. Wiedz, że bardzo Cię kochamy i życzenia dziś składamy!

Wierszyki na Dzień Dziecka - wybrane propozycje

Wierszyki na Dzień Dziecka to popularny sposób na składanie życzeń. Oto kilka naszych propozycji:

Miej słodkie sny i marzenia, niech one ci się spełniają. A Twoje najskrytsze dążenia. Niech realnymi się stają!
Pierwszy czerwca dzień radosny, kwitną kwiatki, słońce świeci...W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzę Tobie sercem całym - moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności.
Bądź dzieckiem jak najdłużej. Jak dziecko baw się, śmiej. I kochaj tak jak dziecko, I serce dziecka zawsze miej!
Rośnij duży, dzielny, zdrowy, w 100% odlotowy. Teraz coś dla Twojej główki, by nie było z niej makówki. Bądź pomocny jak komputer, szybki jak japoński skuter, sympatyczny jak maskotka i słodziutki jak szarlotka.
Wita Was słoneczny ranek, tyle dzisiaj niespodzianek, tyle przygód czeka nas. Pierwszy czerwca! Wstawać czas! Dzisiaj święto wszystkich dzieci – to szczególny dla nas dzień. Jasne złote słonko świeci, spoza chmur uśmiecha się. Dzisiaj święto wszystkich dzieci. Niech nam pięknie słońce świeci. Wszyscy śmieją się od rana - każda buzia roześmiana. Czar zabawy dziś panuje. Każde serce się raduje. Oj! Jak ptaszki dziś śpiewają. Tak życzenia Wam składają...
Idzie misio...Idzie słonik... Idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi życzonkami...
Zobacz wideo Babeczki na Dzień Dziecka

Kartki na Dzień Dziecka - jak je zrobić?

Kartki na Dzień Dziecka to miły pomysł na złożenie życzeń. Szczególnie jeśli twoje dziecko jest dorosłe i nie mieszka już z tobą. Zaskocz je i wyślij tradycyjną pocztówkę. W sklepach mnóstwo jest propozycji kartek na Dzień Dziecka, znajdziesz je bez problemu.

Warto także rozważyć samodzielne wykonanie takiej pocztówki:

  • możemy ją zrobić w programie graficznym, używając w tym celu zdjęć;
  • dobrym pomysłem będzie wykonanie plastycznej pocztówki w tradycyjny sposób - coś na zasadzie laurki, jaką dostają rodzice w dniach ich świąt. Na taki sposób jednak, powinny się zdecydować tylko osoby uzdolnione plastycznie.

Zamieszczone na kartce, wyjątkowe życzenia z pewnością zapadną w pamięć każdego obdarowanego. Pocztówkę możemy dołączyć także do prezentu, jeśli spotkamy się osobiście w tym dniu z naszym dzieckiem.

Życzenia na Dzień Dziecka od dorosłych

Życzenia na Dzień Dziecka od dorosłych płyną do wszystkich dzieci 1 czerwca. Jeśli nie chcesz używać wierszyków rymowanych, proponujemy coś bardziej refleksyjnego. Oto nasza propozycja:

Życzę Ci, aby każdego dnia spotkało Cię coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi Cię w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt, najczęściej wystarczą małe, powszednie rzeczy i wydarzenia: taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami. Tych małych, codziennych odkryć serdecznie Ci życzę.
Więcej o: