Anna Lewandowska pokazała wózek Laury. Wcale nie jest nowy, widzieliśmy już go wcześniej

Wózek Anny Lewandowskiej prawdopodobnie po starszej córce? Trenerka wstawiła nagranie na Instastories, na którym widać, jak Klara opiekuje się Laurą.

Anna Lewandowska wózek

Anna Lewandowska 6 maja urodziła drugie dziecko - córeczkę Laurę. Poród przebiegł bez komplikacji. Mama pokazała na Instagramie zdjęcie dziecka 7 maja, czyli dzień po porodzie. Napisała, że już są w domu. Ania po raz kolejny urodziła córkę z tej samej prywatnej klinice położniczej w Monachium. Trenerka zdecydowała się na poród w tym samym szpitalu co trzy lata temu. Ostatnio po parunastu dniach od porodu wyszła z córkami na wspólny spacer. Na swoim Instastories wstawiła relacje z niedzielnego odpoczynku. Na wideo możemy zobaczyć, jak trzyletnia Klara pomaga mamie i opiekuje się młodszą siostrą, prowadząc wózek.

Wózek Anny Lewandowskiej

Pierwsza relacja ze spaceru to selfie Ani na którym jest szeroko uśmiechnięta i bardzo szczęśliwa. Drugie wideo to skacząca Klara, udająca konika, natomiast na trzecim możemy zobaczyć wózek Anny Lewandowskiej pchany przez starszą córkę. Na nagraniu niestety nie widać dokładnie marki wózka, ale prawdopodobnie jest to wózek firmy Cybex, jak każdy wcześniejszy wózek starszej córki. Wózek jest bardzo podobny do takiego, jaki miała Klara. Czyżby dziecko dostało go po starszej siostrze? Na nagraniu widzimy, jak Klara dumnie prowadzi wózek gondolę, który jest zdecydowanie wyższy od niej. Wygląda to bardzo uroczo.

Wózek Anny Lewandowskiej dla Klary

Kiedy Klara była mała Anna i Robert Lewandowscy publikowali wiele zdjęć córki w wózku firmy Cybex. Jest to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji luksusowych wózków i fotelików dla dzieci. Czarna gondola, z którą pokazali się Lewandowscy, została zaprojektowana przez kontrowersyjnego projektanta Jeremy’ego Scotta, na co dzień dyrektora domu mody Moschino. Twórca współpracuje z marką od 2014 roku. Jak łatwo się domyślić, nie jest to produkt na każdą kieszeń. Obecnie jego cena wynosi około 10 tys. złotych. Nie jest to jednak najdroższy wózek świata. Liderem w tej kategorii jest od lat Roddler - najdroższy ich produkt wyceniono na ponad 10 tys. dolarów.

 
Zobacz wideo Klara Lewandowska oceniła taniec rodziców na TikToku
Więcej o: