Syn Mariusza Raduszewskiego skończył 18 lat. Obok niego... córka znanej aktorki

Syn Mariusza Raduszewskiego i pasierb Natalii Siwiec spędza 18. urodziny z córką znanej aktorki. Tata Mateusza na swoim Instagramie napisał mu oryginalne życzenia.

Urodziny syna Mariusza Raduszewskiego

Mateusz Raduszewski to syn Mariusza Raduszewskiego z poprzedniego małżeństwa i pasierb Natalii Siwiec. Mieszka on z ojcem i jego nową żoną. Chłopak od lat przyjaźni się z Oliwią Bieniuk, córką byłego piłkarza Jarka Bieniuka i śp. Ani Przybylskiej. Dziewczyna dzień przed 18 urodzinami Mateusza odwiedziła go w domu. Na Instagramie można było zobaczyć, jak chłopak przygotowuje kolacje. Wszystko nagrywał jego ojciec. "Ale rewelacja" - skomentował dumny tata. W dniu urodzin rodzina z Oliwią wybrali się do  popularnej restauracji fast-food.

Życzenia urodzinowe od taty

W dniu urodzin syna, Mariusz wstawił na swój Instagram wiele zdjęć dziecka i w formie hasztagów napisał wyjątkowe życzenia:

Żyj, jakby jutra miało nie być. Bądź sobą, ale takim, jak chce tatuś. Żeby zawsze było wesoło, spontanicznie i zaskakująco. Ciesz się każdą minutą. Narób tyle wnucząt, żebym miał co robić na starość. Bądź miły i stanowczy. Kochaj i bądź kochany, szczęśliwy, uśmiechnięty i zadowolony

Zdjęcie skomentowało wiele przyjaciół rodziny i fanów. W większości komentarzy były to życzenia urodzinowe dla 18-latka, które brzmiały:

"Niech radość w sercu zawsze Ci gości! Zdrowia w szczęściu i miłości!",

"Samych sukcesów!",

"Sto lat dla synka",

"Sto lat ! Trzymam kciuki za wnuk",

"Niech się spełni wszystko, co napisane, i co wymarzone dla Mateusza".

 
Zobacz wideo Dziecko Natalii Siwiec ćwiczy na urządzeniu do utrzymywania równowagi
Więcej o: