Marcjanna Lelek zaczynała w "M jak miłość" jako 9-latka. Teraz jest już młodą kobietą i bardzo się zmieniła

Marcjanna Lelek znana jest jako serialowa Natalka Mostowiak z "M jak miłość". Dziś ma już 25 lat i jest młodą kobietą. Rozwija się nie tylko w aktorstwie.

Kim jest Marcjanna Lelek?

Marcjanna Lelek to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Znana jest głównie z roli Natalki w serialu "M jak miłość", który od 2000 roku bije rekordy popularności. Urodziła się 21 lutego 1995 roku. Jest córką aktora Marka Lelki. Aktorka kocha podróże, prowadzi nawet bloga na ten temat - www.ukulelek.blogspot.com i - przerwę w zdjęciach do "M jak miłość wykorzystuje na odkrywanie nieznanych miejsc. Od dziecka interesowało ją aktorstwo, całkiem możliwe, że zapał do zawodu wszczepił jej ojciec. Uczęszczała na zajęcia do wszelakich kółek teatralnych oraz do autorskiej szkoły musicalowej Macieja Pawłowskiego działające przy Teatrze Roma. 

 

Jak udało jej się dostać do "M jak miłość"?

Kiedy wygrała casting do roli córki Marka i Hanki Mostowiak - Natalii Mostowiak miała osiem lat. Sama chętnie wspomina ten dzień. W wielu wywiadach mówi, że mama musiała przekupywać ją słodyczami, aby wzięła udział w konkursie. Sama nie bardzo chciała, bo była zmęczona z powodu wcześniejszego szaleństwa na łyżwach. Okazało się, że komisja poprosiła ją o odegranie scenki smutnej, zmęczonej dziewczynki. Marcjanna idealnie odegrała rolę i podbiła serce komisji. Zaraz później zaczęła grać w "M jak miłość".

 

Marcjanna Lelek w "M jak miłość" jako serialowa Natalka

Marcelina Lelek w serialu "M jak miłość" gra serialową Natalkę Mostowiak już od szesnastu lat. Sama przyznaje, że nie bardzo lubi postać, którą gra na co dzień. Może dlatego, że jej życie w serialu nie było od początku usłane różami. Z biednej dziewczynki z domu dziecka wyrosła na piękną kobietę, lecz niespodziewanie zaszła w ciążę w klasie maturalnej. Na szczęście w tej trudnej sytuacji pomógł jej serialowy ukochany Franek (Piotr Nerlewski). Dziewczyna w serialu jest z zawodu policjantką, a aktualnie przebywa wraz z córką i ukochanym w Bieszczadach. W wywiadzie dla wp.pl powiedziała: 

Każdy przedstawia mnie jako Natalkę z "M jak miłość", a jednak jest to jakaś 1/10 część mojego życia, przy czym wydaje mi się, że najmniej ciekawa. Jak Natalka urodziła dziecko i została policjantką to przez chwilę była nawet ciekawa, ale nie jest... Ja jestem zupełnie inna. Na pewno nie jestem taka spokojna... Nie jestem Natalką z "M jak miłość", jestem kimś ciekawszym, robię dużo fajnych innych rzeczy

Dziewczyna mówi, że pokochała pracę również przez samą atmosferę, która panuje na planie serialu "M jak miłość". Jest ona wyjątkowo rodzinna i serdeczna. Aktorzy przyjaźnią się ze sobą, a jej serialowe rodzeństwo - Iga Krefft, serialowa Ula oraz Krystian Domagała, serialowy Mateusz na dobre zagościli w jej sercu. 

 

Marcjanna Lelek nie wstydzi się swojego ciała

Marcjanna Lelek ukończyła Lart Studio w Krakowie i studiuje reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej. Ostatnio udowodniła, że nie wstydzi się pokazywać swoje ciało. Wcieliła się w postać Keiry w filmie "Pół Wieku Poezji Później", gdzie zagrała śmiałe, rozbierane sceny. Z kolei jakiś czas temu na Instagramie podzieliła się z fanami efektami artystycznej sesji zdjęciowej, gdzie pozowała topless. Pomalowana była srebrną farbą. Widać, że aktorka nie próżnuje i stale rozwiaja się nie tylko w aktorstwie. 

Przeczytaj także: Córka Katarzyny Dowbor skończyła 21 lat. Jej uroda zachwyca

 
 
 
Więcej o: