Anna Lewandowska pokazała obiad Klary. Fani: Je fast foody?

Córka Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego ma już 3 lata. Anna dba nie tylko o dietę męża, ale i o odpowiednie odżywianie córki Klary. Jednak ostatnia przekąska zszokowała fanów, którzy twierdzą, że dziewczynka jadła fast-food.

Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach. Nic dziwnego bowiem jej mama Anna Lewandowska stale promuje aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Trenerka w media społecznościowych dzieli się z obserwującymi przepisami na potrawy i przekąski. Sama od lat przygotowuje jedzenie dla swojej rodziny. Jednak ostatnia przekąska, która przygotowała jest nie do końca zdrowa, a fani wręcz twierdzą, że jest to fast-food. 

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem

Anna Lewandowska promuje zdrowy styl życia

Anna Lewandowska jakiś czas temu stworzyła blog Healthy Plan by Ann, gdzie stale motywuje do zdrowego trybu życia. Jest autorką branżowych książek o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej. Co roku organizuje specjalne obozy. Uczestniczki ćwiczą pod okiem zespołu Anny Lewandowskiej. Trenerka założyła nawet markę Foods by Ann, która produkuje zdrowe przekąski. Od kiedy została mamą zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla rozwoju dziecka ma prawidłowe odżywianie i podaje Klarze zdrowe potrawy. Sama chętnie dzieli się kulinarnymi poczynaniami na Instagramie:

Wybieracie raczej opcje na słodko czy wytrawnie? U nas zależne jest to od nastroju, dlatego staramy się każdego dnia mieszać smaki. Przepisy na nasze śniadania są proste i mało skomplikowane, bo liczy się dla nas wspólne przygotowanie posiłków, całą rodziną! Lubimy jak małe rączki dodają składniki, mieszają i biorą aktywny udział w porannym gotowaniu
 

Klara Lewandowska odżywia się zdrowo

Trenerka postanowiła zadbać o prawidłowy rozwój dziewczynki i od dziecka wszczepia w niej zdrowe nawyki. Na szczęście wszystko odbywa się w granicach zdrowego rozsądku, a Ania stara się znaleźć jak najlepszą alternatywę, kiedy Klara chce zjeść coś niezdrowego. W wywiadzie dla niemieckiego magazynu Gala Anna Lewandowska mówi o diecie swojej córki:

To nie zawsze jest łatwe. Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów, jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego
 

Fani twierdzą, że ostatnia przekąska przygotowana dla Klary to fastfood

Anna Lewandowska nie próżnuje podczas społecznej kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa. Często publikuje posty z przepisami. Zachęca ludzi do korzystania z kateringów dietetycznych, które są jej ostatnim projektem przed porodem córki Laury. a także poleca kateringi dietetyczne. Mimo tego, że ostatnio urodziła córkę Laura nie zwalnia tempa w pracy! Tym razem dumna mama pochwaliła się co przygotowała na obiad dla swojej córki Klary. Okazało się, że zaserwowane danie to nuggetsy w płatkach kukurydzianych. Mimo wszystko Anna Lewandowska wybrała zdrowszą wersję przekąski. Mięsko jest obtoczone płatkami kukurydzianymi i nie jest przyrządzone na wysoki tłuszczu, a prawdopodobnie ugotowane. Śmiało możemy stwierdzić, że nie jest to fastfood, a przekąska, którą można przyrządzić każdemu dziecku, aby urozmaicić zdrową dietę.

Przeczytaj także: Kim inspirowali się Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przy wyborze imienia dla dziecka? Przyznał się polski gwiazdor

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA