Anna Lewandowska przed lustrem po nieprzespanej nocy. Pokazała ciało po ciąży

Anna Lewandowska pokazała się fankom po porodzie. Trenerka urodziła niecały tydzień temu. Fanki domyśliły się, że celebrytka miała ciężką noc. Celebrytka dała znać w opisie, że kawa jej pomaga.

Anna Lewandowska 6 maja urodziła drugie dziecko - córeczkę Laurę. Dziś szczęśliwa mama jest z rodziną w domu, choć trochę niewyspana... Widać, że celebrytka jest odrobinę zmęczona. Pokazała zdjęcie w lustrze. Jej sylwetka natomiast nadal prezentuje się świetnie. Fanki są zachwycone nogami trenerki. 

 

Anna Lewandowska tydzień po porodzie

Anna Lewandowska na zdjęciu jest w samej bluzie. Trenerka pokazała nogi. Pod zdjęciem, opublikowanym przez trenerkę zachwycone fanki napisały:

Piękne nogi.
Masz piękne ciało po porodzie.
Wyglądasz cudownie.

Niektóre mamy rozumieją, co czuje teraz celebrytka. Pierwsze noce z noworodkiem mogą być ciężkie. Wtedy faktycznie, kawa pomaga mamom przetrwać dzień. Kobiety napisały o tym w komentarzach. Zwróciły uwagę na to, że trenerka wygląda, jakby nie spała w nocy. 

Ania niewyspana.
Rozumiem cię. Ja też dziś po nieprzespanej nocy. Kawa ratuje

- napisała jedna z internautek.

Anna Lewandowska po pierwszej ciąży. Jak szybko wróciła do formy?

Anna Lewandowska wróciła do pracy zaledwie miesiąc po pierwszym porodzie. Jak będzie tym razem? Jeszcze nie wiemy. Trenerka jest jednak cały czas aktywna w mediach społecznościowych.

Po tym, jak Lewa urodziła Klarę, portale zaczęły masowo udostępniać zdjęcia jej figury. Trudno było zaprzeczyć, że trenerka wyglądała naprawdę dobrze, a po ciąży prawie nie było widać śladów. Kilka miesięcy temu Anna Lewandowska porównała brzuchy z pierwszej i drugiej ciąży. Zobacz: Anna Lewandowska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami swojego brzucha ciążowego. Pokazała także, jak wyglądał w poprzedniej ciąży. Fani dostrzegli różnicę.

Zobacz wideo Anna Lewandowska trenuje w ósmym miesiącu ciąży
Więcej o: