Ewa Farna pokazała syna. My patrzymy na jej mamę. Nazywa ją "kocicą". Nic dziwnego

Ewa Farna udostępniła na Instaramie zdjęcie swojej mamy, która trzyma wnuka. Fanki są zachwycone: "Twoja mama jest taka piękna. Nie mogę się na patrzeć".

Ewa Farna ostatnio coraz częściej na swoim Instagramie publikuje zdjęcia synka, którego urodziła w czerwcu ubiegłego roku. Ostatnio udowodniła, że również chętnie pomaga innym. Jakiś czas temu podarowała wózek marki Bugaboo, warty około pięciu tysięcy złotych rodzinie zastępczej opiekującej się dzieckiem, które nie ma biologicznych rodziców.

Ewa Farna pokazała mamę

Ewa Farna wstawiła na swój Instagram zdjęcie synka, którego trzyma jego babcia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mama Ewy wygląda, jak jej siostra. Wokalistka w poście napisała:

Ta kocica to moje mama! (tak, serio to nie siostra), z tym, który ze mnie zrobił mamę, pojechaliśmy tak na nasz "pierwszy" koncert, ponad 1000 km z Pragi, do polskiej Gołdapi

Kontynuowała: "Nie było to nawet 6 tygodni po narodzinach... Ja byłam dla Niego, a moja Mama dla mnie ... bywa tak, że czasami wszystko, czego potrzebujesz, by czuć się dobrze, to mieć mamę przy sobie".

 

Komentarze fanki Ewy Farnej

Fanki, gdy zobaczyły zdjęcie, były zachwycone młodym wyglądem mamy Ewy. Zaczęły chętnie komentować post. Jedna z fanek napisała: "Twoja mama wygląda świetnie! Trzymaj się Ewka", inna dodała: No wiadomo z mamą najlepiej. Mama to skarb. Piękne ujęcie!". Inne komentarze dotyczące mamy wokalistki brzmiały następująco:

"Mama zawsze jest cholernie ważna dla każdego. Zawsze jest, była i będzie. Pozdrowienia dla twojej mami",

"Twoja mama jest taka piękna. Nie mogę się napatrzeć. Tobie Ewa wszystkiego dobrego w twoim pierwszym dniu mamy! Świętujcie bezpiecznie",

"Obie hot mamuśki! A tak poważnie to zazdroszczę takiej mamy!".

Zobacz wideo Ewa Farna zagrała w czeskim filmie
Więcej o: