Sandra Kubicka pokazała mamę: Wszyscy mówią, że jesteśmy siostrami. Długie nogi zachwycają w skąpej mini

Sandra Kubicka pochwaliła się na Instagramie swoją mamą. Patrząc na zdjęcia obu pań, nietrudno się domyśleć, po kim piękna fotomodelka odziedziczyła urodę.

Sandra Kubicka i piękna mama

W Polsce dzień matki dopiero przed nami, ale amerykańskie mamy prezenty już otrzymały - zgodnie ze zwyczajem w USA święto obchodzone jest w drugą niedzielę maja. Z tej okazji, mieszkająca na stałe w Stanach Sandra Kubicka, uczciła swoją mamę na Instagramie. Dodała ich wspólne zdjęcie, które opatrzyła pięknym opisem. 

Wszyscy uważają, że jesteśmy siostrami. Pamiętam, gdy mieszkaliśmy w Miami, znajoma z nocnego klubu obudziła mnie nocą telefonem. W słuchawce usłyszałam: "Hej, twoja mama już tu jest, a co z tobą?". Moja mama ma zupełnie inne usposobienie niż ja. Jest absolutnie wyjątkowa. Choć może czasem role się odwracają, to dla mnie na zawsze pozostanie "moją mamusią"

- napisała na Isntagramie Sandra Kubicka. 

 

Mama czy siostra?

Sandra Kubicka we wpisie wspomniała, że ona i jej mama często nazywane się siostrami. Nie dziwimy się tej pomyłce. Patrząc na ich wspólne zdjęcie, nie mamy wątpliwości, po kim polska fotomodelka odziedziczyła urodę. Fani rozpływali się w komentarzach nad urodą mamy Kubickiej. 

Faktycznie jesteście bardzo podobne, obie śliczne!
Jak bliźniaczki!
Ależ twoja mama ma nogi!

Nam też trudno powstrzymać się od słów zachwytu. Piękna cera, promienny uśmiech, modna fryzura, wspaniała figura i te wspaniałe nogi! Wyliczać można by naprawdę długo. 

Zobacz wideo Jak wygładzić zmarszczki na twarzy? Specjalista odpowiada

Sandra Kubicka o dzieciach

Zdjęcie z mamą w oczywisty sposób skłoniło też fanów Sandry Kubickiej do okazania jej wsparcia. Modelka od wielu lat stara się założyć rodzinę, a o swojej walce wielokrotnie opowiadała w sieci. (zobacz: Sandra Kubicka jest w ciąży? Pokazała test, fanom zabrakło jednak wiedzy. "Mam łzy w oczach, gdy to widzę").

Niedługo sama będziesz pozować z własną córką

- pisali w komentarzach fani. 

Sandra Kubicka marzy o zostaniu mamą. Niestety, podobnie jak wiele kobiet w Polsce cierpi na zespół policystycznych jajników (polycystic ovary syndrome w skrócie PCOS). Przez cysty na jajnikach nie dochodzi do owulacji, a zatem zapłodnienie jest niemożliwe. Obecnie to najczęstsze schorzenie endokrynologiczne dotykające kobiety znajdujące się w wieku rozrodczym. Przeczytaj - Zespół policystycznych jajników: objawy, diagnoza, leczenie. PCOS a ciąża.

Więcej o: