Monika Mazur z hitowego serialu TVP jest w ciąży. Pokazała zdjęcie brzucha

Monika Mazur jest w ciąży. Gwiazda "Na sygnale" i jej mąż Tomasz Chrapusta już niedługo zostaną rodzicami. Aktorka potwierdziła plotki na temat błogosławionego stanu. Baby-boom w polskim show-biznesie rozwinęł się na dobre.

Coraz więcej par w polskich show-biznesie ogłasza pomyślne starania o ciążę. Pierwszy kwartał 2020 to istny baby-boom. Jakiś czas temu swoją ciążę potwierdziły: Lara Gessler, córka Magdy Gessler oraz Barbara Kurdej-Szatan. Bez komplikacji córkę urodziła Anna Lewandowska. Tym razem wieść o stanie błogosławionym przekazała aktorka, Monika Mazur. 

Kim jest Monika Mazur?

Monika Mazur to dziennikarka oraz aktorka jednego z popularnych polskich seriali "Na sygnale", a także uczestniczka programu "Dance, dance, dance". Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. Ze swoim mężem, Tomaszem Chrapustą poznała się właśnie na studiach. Mężczyzna jest reżyserem filmowym, choć nie skupia się tylko na reżyserii, ponieważ ostatnio mogliśmy oglądać jego poczynania aktorskie w filmie "Sala samobójców. Hejter". Para pod koniec lipca 2019 roku wzięła ślub. W mediach było głośno o pięknej ceremonii celebrytów. Sama Monika mówiła, że do wydarzenia przygotowywali się ponad dwa lata. Zdjęciami pochwalili się w Internecie, a fani nie mogli oderwać wzroku od pięknej sukni panny młodej. Monika Mazur na swoim Instagramie jakiś czas temu opublikowała post ze zdjęciem weselnym. Ze wzruszeniem opisuje wszystkie emocje:

8 miesięcy temu o tej porze na naszym weselnym parkiecie szaleliśmy z ponad stoma najważniejszymi dla nas osobami. To była noc niepowtarzalnego szczęścia, radości, bliskości i miłości. Dziś szczęście i radość ukryły się pod lękiem i niepewnością, bliskość na jakiś czas została zakazana, ale miłość jest silniejsza niż kiedykolwiek. Miłość do rodziny, przyjaciół. Tęsknie za nimi jak nigdy, ale wierzę, że już niedługo wszystko wróci do normalności i znów się zobaczymy. A z Tomkiem - chyba nigdy wcześniej aż tak nie docenialiśmy tego, że się mamy. KOCHAM

Jakiś czas temu gwiazda w wywiadzie z "Rewią" została zapytana o powiększenie rodziny. Powiedziała, że niebawem będą się starać o dziecko, ale w tych czasach niestety nie jest to takie proste i dodała:

Z Tomkiem doskonale zdajemy sobie sprawę, że pewnych rzeczy nie można zaplanować. Ale wiem, że będzie cudownym ojcem. Czuję się przy nim bezpiecznie i cenię go za ciepło
 

Monika Mazur jest w ciąży

Monika Mazur ogłosiła na Instagramie, że już niedługo zostanie mamą. Opublikowała zdjęcie z mężem Tomaszem Chrapustą, na którym para wygląda na naprawdę szczęśliwych. Ciekawym wątkiem jest fakt, że Monika Mazur wciela się w postać Martyny Kubickiej w serialu "Na sygnale". Widzowie już jakiś czas temu wiedzieli, że serialowa Martyna spodziewa się dziecka. Jak się okazuje Monika świetnie zatuszowała ciążę! Pokazała zdjęcie, na którym widać okrągły brzuszek. Celebrytkę na fotografii czule przytula mąż. W opublikowanym poście aktorka napisała:

Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa - mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią
 

Celebryci gratulują błogosławionego stanu

Pod zdjęciem Moniki Mazur gwiazdy i fani przesyłają serdeczne gratulacje. Wśród gwiazd jest między innymi Barbara Kurdej-Szatan, która żartobliwie napisała, że w końcu obie gwiazdy oficjalnie ujawniły ciąże:

Ouuuu yeah ?? w końcu obie officially

Z kolei Ela Romanowska napisała:

Aaaa co za cudowne wieści. Gratulacje

Olga Frycz nie kryje radości:

Super !!! Wspaniale. Buziaki i do zobaczenia!!

Sąsiad Moniki Mazur - model Rafała Maślak dodaje:

Aaaaaaa! Sasiadka ! Nooooo to jest wiadomość miesiąca!! Gratuluje!

Monice życzymy pomyślnego rozwiązania i dużo zdrówka!

Przeczytaj także: Szymon Hołownia o córce: Przełykam łzy współczucia na myśl o tym, co czeka kawalerów, którzy pojawią się na horyzoncie

Więcej o: