Kim jest żona Michała Żebrowskiego? Poznali się, gdy była nastolatką, ma 7 rodzeństwa i była w ciąży w tym samym czasie, co jej mama

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska spodziewają się trzeciego dziecka. Kim jest żona aktora? Ma siedmioro rodzeństwa i była w ciąży w tym samym czasie, co jej mama.

Michał Żebrowski i jego żona, Aleksandra Żebrowska od ponad dziesięciu lat są szczęśliwym małżeństwem. Mimo, że dzieli ich spora różnica wieku - 15 lat zupełnie im to nie przeszkadza.  Żona Michała Żebrowskiego wrzuca na Instagram sporo zdjęć, na których nie brakuje oczywiście jej najbliższych - męża Michała i dwóch synów - Franciszka i Henryka. 

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska poznali się podczas korepetycji z języka angielskiego

Jakiś czas temu Michał Żebrowski opowiedział zaskakującą historię związaną z początkiem znajomości z przyszłą żoną na łamach tygodnika "Świat i ludzie". Powiedział, że jego ojciec powątpiewał, czy uda mu się wyjść za mąż, ponieważ miał już 33 lata. Przez te spekulacje sam aktor pogodził się z tym, że prawdopodobnie zostanie singlem. Na szczęście tak się nie stało. W mediach krąży plotka o tym, że Żebrowscy poznali się, kiedy Ola miała zaledwie 5 lat. Aktor zaprzeczył doniesieniom i opowiedział o początkach znajomości. Kiedy miał 33 lata zdecydował się na podszkolenie języka angielskiego i udał się na korepetycję do Oli, która jako 18-letnia studentka dorabiała sobie w ten sposób. Dziewczyna nie była zainteresowana zalotami starszego mężczyzny, a ich drogi szybko rozeszły się. Po ponad trzech lata przypadkowo spotkali się na rodzinnej imprezie, a już po miesiącu zaręczyli się i planowali ślub. 

 

Żona Michała Żebrowskiego jest w ciąży z trzecim dzieckiem

Aleksandra Żebrowska w rozmowie z WP Kobieta przyznała, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Jak się okazało Żebrowscy spodziewają się kolejnego dziecka. Mimo, że para nie zdradziła płci dziecka to jest sporo spekulacji o tym, że jest to chłopiec. Kobieta opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie z talerzem wypełnionym kanapkami z musztardą i ogórkami kiszonymi. Wszystko wskazuje na to, że są to zachcianki ciążowe. 

 

Aleksandra Żebrowska pokazała swój ciążowy brzuszek

Aleksandra Żebrowska podczas domowej kwarantanny spędza czas z rodziną w Tatrach. Tak jak inne gwiazdy, które obecnie są w ciąży, m.in. Barbara Kurdej-Szatan chętnie pozuje do zdjęć ze swoim okrągłym brzuszkiem. Widać, że celebruje błogosławiony stan. Celebryci oraz fani komentują piękne zdjęcia Oli. Barbara Kurdej-Szatan, która również spodziewa się dziecka skomentowała fotografię:

Piękne :)))

Z kolei zachwyceni fani gratulowali:

Pani Olu wspaniałe Pani wygląda. W domu wkrótce będzie wielka radość. Pan Michał chyba pęknie z dumy
Pierwszy raz natrafiłam na Pani Profil. Zdjęcia są świetne, prawdziwe i takie naturalne. Z Panem Michałem tworzycie mega dobrana Parę. Nie znam innych medialnych osób którzy tak są że sobą dopasowani pod względem urody. Bije od Was pozytywna energia. Życzę zdrowia w tych ciężkich czasach
Cudowne zdjęcie, takich naturalnych bez pozowania już się nie spotyka, brawo

Jedna z fanek żartobliwie dodała:

Było nie jeść tyle fasoli...oczywiście że to żart...gratulacje...
 

Żona Michała Żebrowskiego niemal wpadła w depresje po narodzinach pierwszego dziecka

Kiedy na świat przyszedł jej pierwszy syn Franciszek była bliska depresji. Nowy rozdział w życiu i ciężki poród okazały się ogromnym ciężarem zarówno psychicznym, jak i emocjonalnym. W wywiadzie dla "Uroda Życia" mówiła, że jej marzeniem w tamtym okresie było to, aby syn podrósł i stał się jak najszybciej samodzielny. Mimo tego, że za oknem przyroda budziła się do życia, to nie chciało jej się nawet wychodzić z domu. Na szczęście nad wszystkim czuwał Michał, który nie spuszczał żony z oka i wspierał w trudnych chwilach. O depresji mówi:

 Nie chcę powiedzieć, że zdiagnozowano u mnie depresję poporodową, ale naprawdę nie było lekko
 

Sama stara się jednak tłumaczyć swoje zachowanie i mówi, że wpływ mógł mieć fakt, że była pierwszą wśród przyjaciółek, która urodziła dziecko. Co ciekawe jej mama w tym okresie również była w ciąży, lecz mieszkała za granicą. O ciąży swojej mamy mówi:

Między moją najmłodszą siostrą, a Frankiem jest pół roku różnicy. Mama była pierwszą osobą, do której mogłam się zwrócić o radę, (...) ale sądzę, że każda kobieta ostatecznie musi sama podejmować decyzje dotyczące macierzyństwa

Przeczytaj także: Michał Żebrowski znów zostanie ojcem! Żona aktora ogłosiła ciążę w niecodzienny sposób

Więcej o: