Adele schudła 50 kg. Co stoi za jej metamorfozą? Skupia się tylko na dwóch rzeczach

Adele przeszła imponującą przemianę. Kiedy opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie wszyscy zaczęli zastanawiać się, jak ona to zrobiła. Adele podobno postawiła na dwie rzeczy.

Adele zrobiła fanom niespodziankę i opublikowała na Instagramie pierwsze w tym roku zdjęcie. Piosenkarka wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. Wyszczuplała, co szczególnie widać na twarzy. Odsłoniła nogi, czego nigdy wcześniej nie robiła. Przy okazji podziękowała za urodzinowe życzenia i podziękowała pracownikom "na linii frontu", którzy narażają swoje życie walcząc z pandemią.

 

Co stoi za schudnięciem Adele?

Piosenkarka siedem lat temu urodziła syna - Angelo. Podobno od tamtego czasu chciała poprawić swoje zdrowie, ale nigdy nie udało jej się poświęcić ćwiczeniom. Potem miała operację gardła, żeby zapobiec krwawieniu strun głosowych, która uniemożliwiała jej aktywność. Następnie przyszły trudne momenty w życiu prywatnym - Adele i jej mąż, Simon zadecydowali o separacji w kwietniu 2019 roku, a parę miesięcy później Adele wystąpiła o rozwód.

Adele przeprowadziła się do Los Angeles i prowadzi życie, które zupełnie odbiega od tego, jakie znała z przeszłości. Life and Style magazine podaje, że Adele skupia się na dwóch rzeczach: rodzinie i fitnessie. Chociaż przyjaciele chcą ją umawiać na randki, to ona poświęca czas głównie synowi. Podobno "zasypia i budzi się obok mężczyzny nr 1 w jej życiu", czyli Angelo. Do tego Adele pracuje nad nową płytą i spotyka się kilkoma bliskimi przyjaciółmi, w tym z Nicole Richie, córką Lionela Richie. 

Jak schudła Adele?

Podobno pomogła piosenkarce dieta SIRT, czyli sirtfood, która opiera się na sirtuinach, białkach zmniejszających komórkową przemianę materii, dzięki czemu spowalniają procesy starzenia. Dieta SIRT jest to system, składający się z etapów, w których przyjmuje się różną kaloryczność i rotujemy liczbami posiłków. Poza tym wyłączamy przetworzone produkty i stawiamy tylko na te naturalne. 

Oprócz diety, Adele regularnie trenuje z personalnym trenerem. Robią różne ćwiczenia, głównie te inspirowane boksem i pilatesem. 

Jak schudnąć po ciąży? Radzi mama bliźniąt

Zobacz wideo
Więcej o: