Wiedzieliście, że Robert Lewandowski ma siostrę? Przypomina z wyglądu Annę Lewandowską

Robert Lewandowski ma siostrę, która w przeciwieństwie do piłkarza i jego żony stroni od mediów. Milena Lewandowska-Miros według internautów jest podobna do Anny Lewandowskiej i także interesuje się sportem.

Milena Lewandowska-Miros - kim jest siostra Roberta Lewandowskiego?

Wiele osób nie wie o tym, że Robert Lewandowski ma rodzoną siostrę. Jest nią Milena Lewandowska-Miros. Ma 35 lat i tak jak jej brat, żywi wielką pasję do sportu. Należała do siatkarskiej drużynie AZS Politechniki Warszawskiej. Od zawsze wpiera Roberta podczas meczów. To jej piłkarz zadedykował gola, którego strzelił w trakcie Euro 2012 podczas meczu z Grecją.

 

W 2014 Milena Lewandowska-Miros wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela odzieżowej marki Signor Leone, zajmującej się produkcją garniturów. Wychowują wspólnie 5-letniego syna Leona, którego ojcem chrzestnym jest Robert Lewandowski. Milena jest z kolei chrzestną Klary.

Internauci podejrzewają, że syn Mileny pójdzie w ślady wujka. Na Instagramie jego mamy pojawiają się zdjęcia, na których widać jak chłopiec gra w piłkę nożną. Na profilach Mileny Lewandowskiej w mediach społecznościowych widać, że prowadzi aktywny tryb życia i dużo podróżuje.

Zobacz wideo Klara Lewandowska oceniła taniec rodziców na TikToku

Anna i Robert Lewandowscy ciągle są w centrum zainteresowania dziennikarzy. Ostatnio znana trenerka fitness urodziła. Lewandowscy zostali zatem po raz drugi rodzicami. Drugą córkę nazwali Laura. Zobacz: Anna Lewandowska pokazała, jak Klara przywitała siostrę. Urocze

Robert Lewandowski szczerze wyznał, jak wyglądał pierwszy poród jego żony, która walczyła o życie. Zobacz: Anna Lewandowska przy porodzie walczyła o życie. Lewandowski wspomina: Byłem zesztywniały z nerwów.

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała rozbrajające zdjęcie dziecka. Poród musiał być naprawdę szybki

Więcej o: