Pamiętacie Elizę z "Warsaw Shore"? Teraz ma dwie córki i wygląda zupełnie inaczej

Eliza Trybała i Paweł "Trybson" Trybała to kontrowersyjna para znana z polskiego reality show "Warsaw Shore". Zaiskrzyło między nimi dopiero po zakończonym programie. Postanowili pobrać się, a zaraz później pojawiło się potomstwo. Miłość wygrała i teraz są uroczą rodziną.

Pierwszy raz usłyszeliśmy o nich w 2013 roku, gdzie zadebiutowali w jednym z najpopularniejszych polskich reality show "Warsaw Shore". Teraz, 7 lat po emisji, ich życie diametralnie zmieniło się. 

Zobacz wideo Eliza i Trybson na urlopie w Hiszpanii

Eliza Trybała i "Trybson" są szczęśliwą rodziną

Eliza Trybała i Paweł "Trybson" w programie nie przepadali za sobą. Jednak jak się okazało po emisji programu, kontrowersyjni celebryci mieli się ku sobie. Para pobrała się w 2017 roku, mają dwie córeczki - 4-letnią Victorię oraz 2-letnią Kornelię. Para chętnie publikuje zdjęcia z dziećmi. "Trybsonowie" wyglądają na bardzo szczęśliwych. 

 

Eliza Trybała: Jestem fajną mamą

Wszystko wskazuje na to, że Eliza świetnie odnajduje się w roli mamy. Widać, że kobieta jest dumna z potomstwa. Trybson próbuje swoich sił jako zawodnik MMA, a także jest trenerem personalnym. Pod jednym z ostatnich zdjęć Eliza napisała: "Nie jestem zwykłą mamą, ale fajną mamą".

 

Internauci lubią rodzinne fotografie "Trybsonów" 

Eliza docenia to, jaką więź mają dziewczynki. Pod zdjęciem, w którym śpią w tym samym łóżku napisała: "Lubię przychodzić do nich w nocy przykrywać ich kołderką i wpatrywać się jak śpią, a jak zastaje taki widok, moje serce się roztapia". Odniosła się też do izolacji, napisała tak: "#zostajewdomu i nie narzekam, bo to oznacza więcej przytulania! Wygłupiania i miłości. Zaczęłam już porządki w domu, ćwiczenia i domowe spa. Nadrabiam zaległości w książkach, Netflixie, nauczę się do prawka (3 rok), więc nie jest źle. Póki co." Fani zostawiają Elizie pochlebne komentarze:

 Wspaniała rodzinka! 
Elizko masz wszystkie cudowne. Zdjęcia ale to pokazuje , szczególnie, twoją miłość do rodziny Twoja mina pokazuje wszystko
Cudownie się na was patrzy . Szczęściarze
Zdjęcie przepełnione miłością i szczęściem
Jesteś  bardzo silną mamą. dziewczynki tak szybko urosły! 

Przeczytaj także: Anna Karwan nagrała piosenkę w hołdzie dla mamy. Poruszyła tysiące: chciałam pokazać moim fanom, że i ja się czasem boję

Więcej o: