Andziaks urodziła. Pokazała pierwszy posiłek po porodzie. Zrozumie ją każda mama

Andziaks znana polska vlogerka urodziła swoje pierwsze dziecko. Wiadomością podzieliła się na Instagramie. Fanów zapewne zaskoczył posiłek, który dostała od przyjaciółki.

Andziaks urodziła dziecko

Angelika Zając znana jako Andziaks ma 23 lata i jest jedną z najpopularniejszych polskich vlogerek. Jest córką właścicielki sieci ekskluzywnych hoteli. Swoją "karierę" zaczęła przez to, że w mediach społecznościowych dzieliła się, jak wygląda jej lukusowe życie.Wstawiała liczne posty z podróży. Przez ostatnie dziewięć miesięcy na swoim Instagramie chętnie udostępniała zdjęcia i filmiki, pokazując, jak wygląda w ciąży. W najnowszym poście pochwaliła się, że urodziła. Poród odbył się w prywatnej warszawskiej klinice, chłopak Angeliki był razem z nią. Relacja z porodu już niedługo będzie opublikowana na jej kanale na YouTube.

 Posiłek po urodzeniu dziecka

Celebrytka po urodzeniu dziecka dostała posiłek, który może wiele osób zaskoczyć, ponieważ było to sushi. W relacji na Instastories powiedziała:

Jesteśmy już po. Mam taką wspaniałą przyjaciółkę, że przywiozła mi sushi na porodówkę. Początkowo było to dla Luki, natomiast teraz po porodzie to jest coś najlepszego

Kontynuowała: "Pewnie jesteście ciekawi, jak tam poród. Wszystko nagrywaliśmy, niebawem zobaczycie film na naszym kanale. Nie możemy w to uwierzyć. Poród był cudowny, nie mogłam lepiej sobie tego wymarzyć".

Zobacz wideo Mleko mamy to magiczna substancja. Obalamy 5 popularnych mitów na temat karmienie piersią

Ciąża, a jedzenie sushi

Kobiety często zastanawiają się, co można bezpiecznie jeść w ciąży i podczas karmienia piersią. Czy sushi jest odpowiednim posiłkiem, dla kobiety, która urodziła? - tak. Specjaliści twierdzą, że mama podczas laktacji może jeść wszystko, także owoce morza i sushi. Oczywiście jest jeden ważny warunek. Należy obserwować dziecko, czy nie pojawia się mu wysypka, czy uczulenie. Zarówno owoce morza i sushi nie mogą być surowe.

Więcej o: