Anna Karwan nagrała piosenkę w hołdzie dla mamy. Poruszyła tysiące: chciałam pokazać moim fanom, że i ja się czasem boję

Ania Karwan nagrała nowy singiel w hołdzie dla swojej mamy. W wideoklipie towarzyszy jej córka Oliwia. Piosenkarka zdecydowała się wesprzeć fanów podczas okoliczności pandemii koronawirusa.

Anna Karwan to nowa diva polskiej sceny muzycznej! Jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek młodego pokolenia. Jej trasa koncertowa została przerwana z powodu pandemii koronawirusa, a program "Taniec z Gwiazdami", w którym występowała został przeniesiony na okres jesieni. Gwiazda nie próżnuje - postanowiła dodać otuchy fanom nagrywając wzruszający singiel, przy którym towarzyszy jej córka Oliwia. Piosenka jest natomiast o jej mamie. W tym trudnym czasie to apel wsparcia, który gwiazda kieruje do fanów.

Anna Karwan: Od śpiewania na weselach do "The Voice of Poland"

Anna Karwan już od najmłodszych lat wiedziała, że chce swoją przyszłość wiązać z muzyką. Jako nastolatka wzięła udział w programie TVN "Droga do gwiazd". Początkowo śpiewała na weselach i w restauracjach. Występowała także w chórkach gwiazd, takich jak: Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny, Monika Brodka, Ania Wyszkoni czy Ania Dąbrowska. W 2010 roku wygrała jeden z odcinków jednego z najpopularniejszych polskich programów muzycznych "Szansa na Sukces". Jednak największą popularność przyniosły jej polskie programy muzyczne, takie jak - "Must be the music. Tylko muzyka", gdzie została półfinalistką drugiej edycji show oraz "The Voice of Poland", w którym zajęła trzecie miejsce.

 

Anna Karwan brała udział w "Tańcu z Gwiazdami" przed pandemią koronawirusa

Jakiś czas temu gwiazda postanowiła wziąć udział w 11. edycji "Taniec z Gwiazdami". Jej partnerem został Jan Kliment. Udało się transmitować tylko dwa odcinki, przy czym ten drugi bez publiczności. Po zakończonym show media Krzysztof Ibisz oznajmił, że program zostaje przeniesione na jesienną porę roku bez zmiany uczestników programu i będzie kontynuacja. Ania Karwan w drugim odcinku zajęła wraz z Janem Klimentem 2. miejsca, gdzie zdobyli aż 27 punktów tańcząc przepięknego walca wiedeńskiego. Najlepiej poradziła sobie typowana na faworytkę show Julia Wieniawa z partnerem Stefano Terrazino, którzy tańczyli tango.

 
Zobacz wideo Ania Karwan miała już dwie kontuzje w

Anna Karwan nagrała nowy wzruszający singiel, w którym pojawia się jej córka

Anna Karwan w najnowszym teledysku do swojego nowego singla "Dzięki Tobie" pojawiła się wraz z córką Oliwią. To jej czwarty singiel z debiutanckiej płyty, która miała premierę w lutym 2019 roku. Oprócz "Dzięki Tobie" możemy znaleźć tam takie single, jak" "Głupcy", "Słucham cię w radiu co tydzień" i jeden z największych hitów - "Czarny świt". Album ukazał się nakładem wytwórni Bogdana Kondrackiego i Sławka Mroczka - 2trackcords. Dzięki piosence piosenkarka postanowiła wesprzeć fanów w okolicznościach pandemii koronawirusa. Podczas trudnej sytuacji trasa koncertowa artystki została przerwana.

 

Singiel Anny Karwan opowiada o jej mamie

Piosenkarka przyznała, że jej nowy singiel "Dzięki Tobie" opowiada o jej mamie. Artystka dodaje: 

Ta piosenka to hołd dla mojej mamy, ale gdzieś pod spodem poruszam też duży, społeczny, wciąż ukrywany problem jakim jest depresja i stany lękowe. W tym utworze opisuję, co czuję, kiedy spływa na mnie fala niepokoju. Dlaczego zdecydowałam się na teledysk? Żeby pokazać moim fanom, że i ja się czasem boję. Zwłaszcza teraz, kiedy nasze jutro stało się jeszcze bardziej niepewne, niż zwykle. W teledysku pokazałam relację z moją córką, dzięki której chce mi się mocniej i bardziej kochać i żyć. Moją mamę, dzięki której umiem to robić i siebie — tę zwyczajną kobietę, której troski nie różnią się od Waszych

Przeczytaj także: Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego ma już 13 lat! Tata: Dobrze, że nie jest podobna do mnie

Więcej o: