Anna Lewandowska pokazała rozbrajające zdjęcie dziecka. Poród musiał być naprawdę szybki

Anna Lewandowska 6 maja urodziła drugie dziecko - córeczkę Laurę. Nowego członka rodziny przedstawił na Instagramie Robert Lewandowski. Dziś już szczęśliwa mama pochwaliła się, że rodzina jest w komplecie, w domu.

Drugie dziecko Anny Lewandowskiej już na świecie

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zostali rodzicami po raz drugi. Parze urodziła się córeczka, Laura 6 maja. Tata pochwalił się zdjęciem z dzieckiem w taki sposób, jak zrobił to 3 lata temu, kiedy rodziła się Klara. "Witaj, malutka" - tak zdjęcie podpisał Robert:

 

Pierwszy poród Anny Lewandowskiej był traumatyczny

Anna Lewandowska miała bardzo ciężki pierwszy poród. Tak wspina go jej mama, Maria Stachurska w rozmowie z PAP:

Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi.

Na szczęście drugi poród poszedł szybko i bez komplikacji. Anna Lewandowska pokazała na Instagramie zdjęcie córeczki 7 maja, czyli dzień po porodzie. Napisała, że już są w domu.

 

Mama Anny Lewandowskiej powiedziała także, że rano dostała sms, że córka zaczęła rodzić. "I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura" - wyznała. Wyjście ze szpitala tego samego dnia, którego odbył się poród, nie jest w Polsce praktykowany, ale w innych krajach już tak. Mamy często wychodzą parę godzin po porodzie w Niemczech właśnie, gdzie rodziła Anna Lewandowska, w Wielkiej Brytanii (kilka godzin po porodzie do zdjęć pozowała już Kate Middleton) czy we Francji, gdzie popularne są porody brzuszne, po których po 12 godzinach mamy mogą wyjść do domu. 

Zdjęcie skomentowały znane mamy, m.in. Małgorzata Socha, Paulina Krupińska i Sara Boruc Mannei, która napisała, że przed parą najpiękniejszy czas i dodała - "My już tęsknimy za takim maleństwem". 

Więcej o: