Książę Harry i Meghan Markle świętują urodziny syna. Para pokazała nowe nagranie. Fani zwracają uwagę na coś zaskakującego

Książę Harry i Meghan Markle podzielili się z fanami nowym nagraniem. Meghan czyta Archiemu jedną z jego ulubionych książek, a chłopczyk uroczo się śmieje. Fani zauważyli coś więcej.

Książę Harry i Meghan Markle świętują urodziny dziecka 

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego 6 maja obchodzi urodziny. Z tej okazji para opublikowała film, na którym Meghan Markle czyta dziecku jedną z jego ulubionych książek "Duck! Rabbit!". Film nagrał książę Harry. Wideo zostało opublikowane na Instagramie fundacji Save The Children's UK, w ramach akcji charytatywnej "Save With Stories". Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na pomoc dzieciom, które dotknęły skutki pandemii koronawirusa. Fundacja zapewnia im vouchery do supermarketów w Anglii, zestawy do nauki, a także materiały do ochrony przed wirusem. Do szlachetnej akcji dołączyły inne gwiazdy, m.in. Amy Adams, Jennifer Garner, Natalie Portman czy Reese Witherspoon.

Archie to kopia księcia Harry'ego?

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko dziecka obchodzi pierwsze urodziny. Para, która pod koniec marca ogłosiła, że porzuca książce tytuły i ustępuje z roli w rodzinie królewskiej przebywa w posiadłości w Los Angeles. Archiego nie pokazywali od września 2019 roku, kiedy wybrali się z nim na jedną z ostatnich, oficjalnych podróży - do Południowej Afryki. 

Meghan Markle i książę Harry nieczęsto pokazują, jak wygląda ich prywatne życie z dzieckiem w USA. Dlatego nagranie zaskoczyło fanów pary. Na nagraniu Meghan ma włosy związane w kok, dżinsową koszulę i szorty. Czyta pieszczotliwym głosem, w pewnym momencie słychać, jak Harry naśladuje zza kamery kaczkę. 

W komentarzach czytamy, że Archie bardzo przypomina swojego tatę. Fani piszą, że podobieństwo jest uderzające. Też to widzicie?

 

Jak będą wyglądały urodziny Archiego?

DailyMail powołuje się na królewskich ekspertów, którzy twierdzą, że Meghan i Harry będą świętować sami w Los Angeles. Urodziny uczczą organicznym tortem bez cukru i zorganizują wideokonferencję z innymi książęcymi dziećmi, m.in. trójką kuzynów Archiego - Jerzym, Charlottą i Ludwikiem. Podobno prababka Archiego, królowa Elżbieta złożyła już mu życzenia wcześniej na Zoomie. 

Więcej o: