Anna Lewandowska przy porodzie walczyła o życie. Lewandowski wspomina: Byłem zesztywniały z nerwów

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko. Robert Lewandowski szczerze wyznał, jak wyglądał pierwszy poród jego żony, która walczyła o życie.

Poród Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski kolejny raz przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Robert na swój Instagram wstawił zdjęcie z maleństwem, które podpisał:

Hello little one. Welcome to the world Laura! Well done Mummy @annalewandowskahpba

Niedawno Robert opowiedział o wspomnieniu z porodu jego pierwszej córki Klary. Dziewczynka urodziła się trzy lata temu. Wyznał, że niewiele osób o tym wie, ale sytuacja podczas porodu była bardzo ciężka i mogło to się skończyć tragedią.

Zobacz wideo Robert Lewandowski znów tańczy na Tik Toku

Robert Lewandowski o porodzie żony

Robert Lewandowski w jednym z wywiadów opowiedział całą historię z pierwszego porodu żony.  Anna walczyła o życie. Tata był bardzo wystraszony. Mówi, że było to najważniejsze z wydarzeń w jego życiu. Pierwszy poród wzbudza wiele emocji, ale również niepokój. Tak też było w tym przypadku. Lekarze mieli dużo pracy przy narodzinach Klary. Piłkarz powiedział:

To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudy, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi. Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę.

Wszystko na szczęście zakończyło się szczęśliwie. Mama urodziła zdrowe dziecko i sama też była w dobrym stanie. Po drugim porodzie jest podobnie. Córeczka Laura jest zdrowa, a Ania czuje się dobrze.

Więcej o: