Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej kończy 18 lat. Jak wygląda teraz?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się zdjęciem z córką Marceliną. Najmłodsza pociecha skończyła już 18 lat. Mimo trudnego czasu dla rodziny aktorka robi wszystko, aby wrócić do normalności.

Rodzina Królikowskich jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych w polskim show-biznesie. Małżeństwo posiada liczne potomstwo - Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. Para doczekała się nawet jednego wnuczka - Józefa. Mimo dramatu, który przeżyła rodzina starają się żyć dalej. Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych wzruszającą fotografię z córką. Marcelina skończyła 18 lat.

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram

Ciężki początek roku dla rodziny Królikowskich

Niespełna dwa miesiące temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska musiała pogodzić się ze stratą ukochanego męża, a dzieci z utratą taty i dziadka. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 po długiej walce z ciężką chorobą. Od lat zmagał się z tętniakiem mózgu. Problemy ze zdrowiem pojawiły się w chwili ugryzienie przez kleszcza. Tuż przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia znów trafił do jednego z warszawskich szpitali. Odszedł w wieku 58 lat i osierocił piątkę dzieci. Wszyscy członkowie rodziny wspierają się w tych trudnych okolicznościach i starają się za wszelką cenę normalnie żyć. Jakiś czas temu aktorka w rozmowie z "Faktem" wyznała:

Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy, czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami
 

Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej ma już 18 lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska publikuje zdjęcie ze swoją najmłodszą pociechą Marceliną Królikowską, która skończyła 18 lat. Widać, że rodzina Królikowskich jest ze sobą bardzo zżyta i wzajemnie wspierają się w tych trudnych chwilach. Niejednokrotnie publikują w mediach społecznościowych poruszające fotografie, na których wspólnie spędzają czas. Aktorka postanowiła podzielić się z fanami informacją, że jej najmłodsza córka Marcelina skończyła 18 lat i małymi kroczkami wkracza w świat dorosłości. Mama i córka sprawiły sobie wzruszającą sesję przy magnolii, które ma tyle samo lat co dziewczyna. Celebrytka przy zdjęciu napisała:

Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat ...dorosłość??? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek a Marcelina zawsze będzie nasza małą Cyśką.. życie toczy się dalej....
 

Aktorka aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie ostatnio pokazała się wraz ze swoim wnuczkiem Józiem. 

 

Fani wspierają Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Pod postem opublikowanym na Instagramie rzesza celebrytów i fanów składa serdeczne gratulacje oraz słowa otuchy dla licznej rodziny Królikowskich. Barbara Kurdej-Szatan napisała:

Cudowne !!!! Ściskamy Was mocno

Z kolei fani dodali:

Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności!
Najlepsze życzenia dla córki ! Piękna dziewczyna
Mnóstwo, mnóstwo zdrówka. Pan Paweł jest tuż obok i musi być bardzo dumny nie widać go, ale czuć jesteście wspaniała rodzina, ściskam Państwa bardzo serdecznie. Mnóstwo zdrowia, sił i radości na każdy dzień. Pozdrawiam

Przeczytaj także: Antoni Królikowski wykonał piękny gest po śmierci taty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.