Córka Natalii Kukulskiej skończyła 15 lat. To mała kopia swojej mamy: "Przepiękna"

Natalia Kukulska w dniu urodzin starszej córki Ani, na swojego Instagrama dodała zdjęcia nastolatki. Fanki zachwycone: "Piękna Ania jak mama i babcia".

Dzieci Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska to piosenkarka i mama trójki dzieci: 19-letniego Jana Dąbrówki, 15-letniej Anny Dąbrówki i trzyletniej Laury Dąbrówki. Natalia jest aktywną użytkowniczką Instagrama, ale bardzo rzadko wstawia zdjęcia ze swoimi dziećmi. W tym roku piosenkarka pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie z mężem i z córką z sierpnia 2017 roku. Chciała w ten sposób uczcić trzecie urodziny najmłodszej córki Laury. Zdjęcie podpisała:

Laurka - nasza miłostka najmłodsza. Zdjęcie co prawda z sierpnia 2017, ale oddaje to, co czujemy, idealnie!

Urodziny córki Natalii Kukulskiej

Tym razem piosenkarka postanowiła pochwalić się Anną, która tego dnia, miała urodziny. Na swojego Instagrama wstawiła zdjęcia nastolatki i napisała:

Urodzinowa, urodziwa, urokliwa... moje 15-letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie... KochAniu byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia!

Zdjęcia zostały wykonane nad jeziorem. Ania bardzo przypomina swoją mamę. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć również ich wspólne zdjęcie. Natalia daje buziaka w policzek swojej córce. 

Fani skomentowali córkę Natalii Kukulskiej

Pod zdjęciami posypały się życzenia urodzinowe dla 15-latki. Fani pisali:

"Sto lat! (pamiętam, rodziłam dwa tygodnie po pani, cały szpital na Wołoskiej mówił o tym, że się do Pani wdrapywano). Córcia przepiękna! Pozdrawiam",

"Cała Mama, cała Anna...moc radości i zdrowia",

"Wszystkiego pięknego! Piękna Ania jak mama i babcia".

 
Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie
Więcej o: