Milla Javovich i bolesne wyznanie. "Mam tęczowe dziecko." Co to oznacza?

Milla Javovich jakiś czas temu po raz trzeci została mamą. Ostatno pokazała zdjęcie na Instagramie, na którym widać jej córeczkę. Napisała, że spędza chwile ze swoim tęczowym dzieckiem. Co to oznacza?

Milla Jovovich to znana modelka i aktorka. Wystąpiła w takich produkcjach jak "Resident Evil", "Piąty element" czy "Gra o honor". Niedawno urodziła trzecie dziecko. Udostępniła zdjęcie, na którym widać, jak karmi córkę. 

Milla Javovich ma tęczowe dziecko

"Jestem bardzo wdzięczna za te spokojne chwile z moim tęczowym dzieckiem. Pielęgnowanie córki to moja ulubiona pora dnia. To słodkie, kiedy patrzy na mnie swoimi oczami. Ma małe dłonie, niesamowity zapach i puszyste włosy. Bardzo cenię ten okres naszego życia. To krótki moment w moim życiu, ale taki, który przyniesie najsłodsze wspomnienia" - wyznała. 

 

"Tęczowe dzieci" to takie, które przyszły na świat po dzieciach utraconych przez rodziców. Jakiś czas temu, gdy Mila Javovich ogłosiła, że jest w ciąży, opisała, że dwa lata temu na planie zdjęciowym filmu w Europie Wschodniej, u aktorki rozpoczęła się przedwczesna akcja porodowa. Kobieta była wówczas dopiero w czwartym miesiącu ciąży, jak się później okazało, konieczne było dokonanie aborcji.

"Po tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia, od całkowitej radości do przerażenia. Ze względu na mój wiek i utratę ostatniej ciąży, nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do dziecka. To oczywiście nie było zabawne. W ciągu ostatnich miesięcy wraz z moją rodziną żyłam jak na szpilkach, czekając na wyniki badań i spędzając większość czasu w gabinetach lekarskich" - opisała. 

Tęczowe dzieci. Niezwykła sesja zdjęciowa

Alex Bolen, fotografka z agencji Shutter Darling Photography, zainspirowała się historiami sześciu matek "tęczowych" maluchów i postanowiła stworzyć z nimi sesję fotograficzną. Pragnęła, żeby kobiety ze zdjęć stały się inspiracją dla przyszłych matek, dlatego do swojego projektu wybrała silne, choć wrażliwe osobowości. Tęczowe suknie mam były dziełem Sew Trendy Accessories. Efekty sesji w artykule: "Tęczowe dzieci". Ich fotografie opowiadają historie, w których radość miesza się z cierpieniem

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela o porodzie
Więcej o: