Elon Musk i jego o 17 lat młodsza partnerka wspólnie powitali swoje pierwsze dziecko

Elon Musk po raz kolejny został tatą. Na swoim Twitterze poinformował: "Z mamą i dzieckiem wszystko w porzątku". Musk pokazał również, jak wygląda jego dziecko.

Elon Musk został tatą

Elon Musk to 48-letni główny architekt Tesli i współzałożyciel SpaceX. Był już dwa razy żonaty. Za pierwszym razem z aktorką Talulą Riley, następnie z Justine Musk - matką jego dzieci. Jest tatą pięciorga dzieci: Griffina Muska, Kaia Muska, Xaviera Muska, Saxona Muska i Damiana Muska. Miał też syna Nevadę Alexandra, który zmarł w 2002 roku. Aktualnie Elon powitał na świecie kolejne dziecko którego mamą jest piosenkarka Claire Boucher, znana jako Grimes. Para spotyka się z przerwami od 2018 roku. Pierwszy raz upublicznili swój związek, pojawiając się na czerwonym dywanie podczas gali Met.

Elon Musk i dziecko

W poniedziałek 4 maja przyszło na świat pierwsze, wspólne dziecko Elona Muska i Grimes. Elon na Twitterze napisał: „Z mamą i dzieckiem wszystko w porządku” - ogłaszając światu wesołą nowinę. Syn ma na imię X Æ A-12 Musk. Już w zeszłym tygodniu tata napisał na Twitterze, że jego dziewczyna ma termin na poniedziałek. Piosenkarka przez całą ciążę publikowała przerobione zdjęcia z brzuchem ciążowym. Na jednym zdjęciu było widać jej sutki, co spowodowało falę hejtu i usunięcie zdjęcia przez portal Instagram. Dodała to samo zdjęcie ponownie, lecz z cenzurą.

Zobacz wideo Kosmos, pozwy i miliony - Elon Musk

Płeć dziecka Elona Muska

Podczas niedawnej dyskusji w transmisji na żywo na YouTube na temat swojej ciąży, Grimes ujawniła, że ona i Elon będą wychowywać dziecko, nie określając jego płci. Powiedziała, że pozwoli dziecku zadecydować o tym, jak będzie na to gotowe. "Nie chcę mówić o płci dziecka. Czuję, że należy chronić jego prywatność" - powiedziała. Zapytana przez fana o to, czy będzie mieć dziewczynkę czy chłopca, odpowiedziała, że "dziecko będzie mogło zadecydować o swoim losie i tożsamości".

Więcej o: