Mama June zmaga się z efektem jojo. Pokazała się w kostiumie kąpielowym. "Zmarnowałaś pieniądze na operacje"

Mama June to amerykańska celebrytka, która w 2017 roku przeszła niezwykłą metamorfozę. Schudła 130 kilogramów, m.in. dzięki operacjom. Fani krytykują jej wygląd i uważają, że zmarnowała pieniądze.

Mama June, a dokładnie June Shannon, zyskała popularność dzięki programowi "Mała piękność". Występowała w nim z córką, Alaną Thompson. O Honey Boo Boo słyszał chyba każdy, a gwiazda show o dziecięcych konkursach piękności otrzymała w końcu własny program, w którym mogliśmy śledzić losy jej i jej rodziny. Reality show miało premierę w 2012 roku, ale o rodzinie wciąż jest głośno,chociaż głównie ze względu na skandale. 

Mama June zmarnowała pieniądze na operacje? 

Mama June schudła 130 kilogramów. Poddała się operacji zmniejszenia żołądka, ćwiczyła pod okiem trenera personalnego, zdrowo się odżywiała. Jej spektakularną metamorfozę można było śledzić w telewizji: w show "Mama June: From Not to Hot". Mama June szybko jednak zaczęła odzyskiwać zgubione kilogramy. Internauci zauważyli to na zdjęciach, które publikuje celebrytka w mediach społecznościowych. 

Dostałaś szansę od losu, kiedy zapłacili za twoją operację, zaniedbałaś się i wszystko zaprzepaściłaś.
Miałaś operację i co? Zmarnowane pieniądze 

- czytamy w komentarzach pod ostatnim zdjęciem w stroju kąpielowym. 

 

Córka Mamy June, Lauryn Shannon, którą widzowie znają jako "Pumpkin" promuje z kolei napój odchudzający, który ma zmniejszać apetyt i wzdęcia. Jednak przeglądając jej zdjęcia na Instagramie można zwrócić uwagę na to, że pełno tam niezdrowego jedzenia, nie szukając daleko. Córki Mamy June zajadają się kolorowymi płatkami śniadaniowymi. Więcej o Mamie June i jej córkach w artykule: Mama June ma powody do dumy? Jej córki wydały pół miliona złotych na operacje plastyczne.

Zobacz wideo Chirurg radzi, jak poprawić wygląd brzucha
Więcej o: