Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" mieszkają z rodzicami. Pojawiły się problemy, ale znaleźli na to rozwiązanie

Rolniczka Małgosia z programu "Rolnik szuka żony" wyznała, co jest metodą na dobre relacje między jej mężem, a rodzicami.

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony"

Małgosia i Paweł to małżeństwo, które poznał się w dokumentalnym programie rozrywkowym typu reality show emitowanym na TVP1 "Rolnik szuka żony". Jest to jedna z bardziej znanych par, która pojawiła się w show. Małgosia parę tygodni po ślubie dowiedziała się, że jest w ciąży. 24 lutego 2019 roku urodziła syna, któremu wraz z mężem dali na imię Ryszard. Dziecko dostało imię po dziadku, ojcu Pawła. Wybrali imię, które było dla nich wyjątkowo ważne. Małgosia w wywiadzie dla portalu Party.pl powiedziała:

Rysio dostał imię po Pawła tacie, który niestety już nie żyje. Tak chcieliśmy uczcić jego pamięć, to dla Pawła było bardzo ważne

Małżeństwo o mieszkaniu z rodzicami

Cała trójka mieszka obecnie z rodzicami rolniczki. W wywiadzie dla portalu Party.pl Małgosia opowiedziała, jak wygląda mieszkanie z rodzicami. Na pytanie, czy z mężem planują budowę własnego domu, odpowiedziała:

To tak naprawdę jest nasz dom. Tutaj, gdzie mieszkamy. To, że mieszkamy z rodzicami, to wcale nie oznacza, że jesteśmy 24 godziny na dobę, razem ze sobą

Rolniczka dodała, że mają bardzo duży dom i prywatność jest zachowana. Wyznała, że Paweł dogaduje się z jej rodzicami, a dużym plusem było to, że już przed ślubem zamieszkali razem. Mąż mógł poznać teściów. Powiedziała, że gdyby nie dogadywali się, prawdopodobnie małżeństwo wyprowadziłoby się z domu rodzinnego.

Więcej o: