Dawid Kwiatkowski pokazał zdjęcie z mamą. Fani zachwyceni. "Piękna ta twoja mamuśka"

Dawid Kwiatkowski pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym widać jego mamę. Przyznał, że bardzo za nią tęskni. Fani są zachwyceni wyglądem kobiety.

Dawid Kwiatkowski opublikował zdjęcie ze swoją mamą i napisał:

Tęsknie mamita seniorita.
 

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. 

Piękna mamuśka.
Mama jaka gwiazda.
Twoja mama jest piękna

- napisali fani. 

Mama Dawida Kwiatkowskiego była alkoholiczką

Pani Agnieszka, mama Dawida Kwiatkowskiego jest znana fanom piosenkarza, dzięki wystąpieniu w programie "Starsza pani musi fiknąć". Przyznała tam, że przez lata miała problemy z alkoholem, który zawładnął jej życiem. W walce z nałogiem pomógł jej syn. To właśnie on zapewnił jej miejsce na odwyku. Terapia była skuteczna. Od dwóch lat pani Agnieszka już nie pije.

Dawid Kwiatkowski ma dobry kontakt z rodzicami. Wspiera ich rodziców poprzez częste odwiedziny w Gorzowie Wielkopolskim Jakiś czas temu podarował rodzicom auto warte aż 150 tysięcy złotych. Poza materialnymi niespodziankami, piosenkarz dba o bezcenne wspomnienia. Zabrał mamę m.in. do RPA.  "Zafundowałem mamie ekstremalne atrakcje i czasami wyrzuty sumienia trzymały mnie kurczowo za serce, ale... tylko przez chwile. Nigdy nie powiedziałbym, że mama może być tak dobrym kompanem w podróży” - powiedział w programie. 

Ostatnio w rozmowie z nami Maja Frykowska opowiedziała o relacjach rodzinnych. Celebrytka do 7. roku życia myślała, że jej biologiczną mamą jest babcia. "Czułam przez wiele lat złość do rodziców. Ta złość zżerała mnie od środka. W końcu dotarło do mnie, że moja mama urodziła mnie, kiedy miała 19 lat, a mój tata miał wtedy 17 lat. To były jeszcze dzieci, które nie wiedziały, czym jest rodzicielstwo." Zobacz: Maja Frykowska: Brak rodziców chciałam nadrobić przebojowością.

Zobacz wideo "The Voice Kids": Kwiatkowski i Cleo o swoich rodzicach
Więcej o: