Joanna Krupa karmi dziecko. "To urocze, ale niehigieniczne"

Joanna Krupa opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać, jak karmi dziecko. Jedna z fanek skomentowała, że celebrytka robi to w niehigieniczny sposób.

Joanna Krupa dała dziecku pierwszy posiłek po sześciu miesiącach karmienia mlekiem. 

Szczęśliwe sześć miesięcy mojego aniołka! Pierwszy posiłek z sukcesem! Nie jestem pewna, kto był bardziej podekscytowany tym razem

- napisała modelka. Na filmiku widać, jak Krupa najpierw sama próbuje posiłku, a później karmi córkę, która z chęcią je. 

 

Joanna Krupa karmi dziecko. "Urocze, ale niehigieniczne"

Pod postem modelki pojawiło się wiele komentarzy. Fani są zachwyceni entuzjazmem córki Joanny Krupy i cieszą się, że celebrytka bez problemu mogła nakarmić dziecko. Jedna z fanek jednak skrytykowała mamę. 

Urocze, ale niehigieniczne

- napisała. Internautki stanęły w obronie Krupy. Powiedziały, że to naturalne. Dziecko w taki właśnie sposób zachęca się do jedzenia. Jedna z fanek stwierdziła, że dziecko musi mieć kontakt z bakteriami, żeby wytworzyć odporność. 

Dziecko Joanny Krupy będzie wege?

Jakiś czas temu Joanna Krupa ogłosiła, że jej córka będzie wegetarianką. Pokazała na Instagramie zdjęcie małej Ashy-Leigh w śliniaku z rysunkiem zielonego groszku. Celebrytka zachęca do tego, aby rodzice dawali dobry przykład swoim dzieciom i nie jedli mięsa ani nie podawali go swoim pociechom. Dietetyczka Sylwia Śmietanka powiedziała nam, że dzieciom należy dostarczać odpowiednich składników odżywczych, dlatego diety bezmięsne, a w szczególności dieta wegańska, powinny być dobrze zbilansowane i uzupełnione suplementami. Więcej o tym w artykule: Joanna Krupa ogłosiła, że jej córka będzie wegetarianką. Dietetyczka wyjaśnia, czy diety bezmięsne są bezpieczne dla dzieci

Zobacz wideo Joanna Krupa w pierwszej sesji zdjęciowej z córką
Więcej o:
Copyright © Agora SA