Po porodzie walczy z wstydliwą dolegliwością. Napisała sobie na brzuchu słowa, które powinna usłyszeć każda mama

Świeżo upieczona mama podzieliła się wzruszającym wpisem o dolegliwościach poporodowych. Takie słowa powinna powiedzieć każda mama.

W trakcie ciąży ciało każdej kobiety przechodzi wiele zmian. Musi przystosować się do nowej sytuacji i tego, że już za chwile jej życie zmieni się o 180 stopni. Niestety po porodzie nie każda mama od razu wraca do kondycji sprzed ciąży. Wszystko zależy od organizmu, lecz regeneracja po ciąży może trwać nawet kilka miesięcy. Pewna mama ujawniła swoją historię poporodową. Zostanie mamą to znacznie więcej, niż zmiany w ciele podczas ciąży i tuż po niej.

Zobacz wideo Jak zrzucić brzuch po ciąży?

Świeżo upieczona mama ma ważne przesłanie do innych matek

Katie Flores z Nowego Jorku jest świeżo upieczoną mamą. Postanowiła opublikować wzruszający wpis na Instagramie ze zdjęciem przed i po ciąży, aby pokazać prawdziwy wygląd matek. Jedna z fotografii zrobiona jest, kiedy kobieta była w ciąży, zaś druga po porodzie z trzymiesięcznym dzieckiem. Na brzuchu kobiety widnieje napis: WARTE WSZYSTKIEGO! Aby wyjaśnić znaczenie słów dodała:

I wiesz co? Mimo wszystkich problemów z ciałem chce, aby ludzie wiedzieli, że posiadanie dziecka jest tego warte
 

Katie jeszcze wczoraj dzieliła się historiami o trudach ciąży, a teraz sama wie, że warte to było wszystkiego. To wzruszający wpis. Pod zdjęciem napisała:

Mamy 3 miesiące po porodzie, a moje włosy coraz bardziej wypadają, mam luźną skórę i mój pępek oficjalnie nigdy nie będzie taki sam. Nadal trzymam dodatkowe 5 kg i hemoroidy, które się nie poddają. Codzienna praca z depresją. Mniej snu, więcej bałaganu, więcej pieluszek i mniej czasu dla mnie

Przesłanie kobiety zyskało wielu zwolenników i skłoniło inne matki do dzielenia się swoimi doświadczeniami poporodowymi. Niektóre matki wykorzystały moment, aby opowiedzieć o historiach związanych z macierzyństwem. Przeczytaj także: Mama otrzymała wyjątkowe wsparcie od męża podczas porodu. Spróbujcie się nie wzruszyć

Więcej o: